מה לא נאמר בנוגע לגירושים של ג'קי וישראל אזולאי? עזיבתו של ישראל את ביתם המשותף אחרי 15 שנות זוגיות ו-4 ילדים משותפים פורסמה כאן ב-mako סלבס לראשונה, ולמרות הניסיונות של השניים להתגבר על המשבר - הם החליטו להתגרש באופן סופי.

לא מעט ספקולציות ושמועות צצו בתקופה האחרונה בכל מה שנוגע לפרידה של ג'קי וישראל. למרות שרבים היו סבורים כי ג'קי היא זו שפירקה את היחסים, בסרטון שעלה אצלנו כאן אתמול (ב'), חשף ישראל במהלך צילומים לסדרה "אחותי ג'קי" המשודרת ב-HOT כי הוא זה שיזם את הפרידה - והקטע נפל בעריכה ולא שודר בתכנית.

"אני קמתי ועשיתי את הצעד הזה ונפרדתי, אבל זה לא אומר שיצאתי לחפש את עצמי", אמר ישראל. "ג'קי אומרת שזה בשביל להיפטר מהילדים, אבל זה לא זה. התמלאתי ולא היה לי לאן לשפוך את זה. הייתי חייב את השקט, את הלבד שלי".

ג'קי כבר דיברה לא אחת על תגובות קשות שהיא מקבלת בכל הנוגע לפרידה שלה ושל בעלה ועל האשמות כלפיה. גם פרסום הקטע של ישראל והווידוי שהוא זה שהחליט לעזוב, הצליח ככל הנראה לגרור גל ביקורות ותגובות, כי ג'קי פרסמה סטורי בתגובה לפרטים תוך זמן קצר ושיתפה את מה שעל לבה.

"אני נשבעת שאני סולחת לכל אותם אנשים שלא יודעים כלום ושום דבר עליי, עלינו ויורים ללא רחמים", היא כתבה. "גם אני לא יודעת עליהם כלום ולכן אבין אותם ואדון אותם לכף זכות. באותה נשימה: תודה לכל אותן נשים חזקות שיודעות לראות מבעד לצעקה ודואגות לשלוח לי אלפי הודעות שחודרות לכל נים ונים שקיים בלב שלי". 

ג'קי אזולאי על החוויה ב"אמא מחליפה" (צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ", קשת 12)
תקופה לא פשוטה. ג'קי אזולאי | צילום: מתוך "אופירה וברקוביץ", קשת 12