מאז שחשפנו לראשונה כאן ב-mako סלבס את הפרידה של ג'קי אזולאי ובעלה, ישראל אזולאי, הנושא עלה לכותרות לא מעט. עוד בפרסום הראשון בנושא ג'קי סיפרה לנו כי ישראל עזב את הבית והם גרים בדירות נפרדות, אך הם כן מנסים לעבוד על היחסים ולהציל את הזוגיות.

למרות הרצון הטוב של השניים, שהתחתנו לפני כ-15 שנים והביאו לעולם ארבעה ילדים, ג'קי וישראל לא הצליחו לחזור זה לזו. רק בראיון שהעניקה לאחרונה ג'קי היא אמרה כי: "הלוואי שהיה מדובר בבגידה או בבעל שהתחיל להמר. החיים שלי הפסיקו להתאים לו והחיים שלו הפסיקו להתאים לי. לנשום אחד ליד השני הפריע לנו".

ג'קי וישראל אזולאי (צילום: צ'ינו פפראצי)
מתגרשים סופית. ג'קי וישראל אזולאי | צילום: צ'ינו פפראצי

לא אחת עלו שמועות על סיבות הפרידה בין ג'קי לישראל. רבים בתגובות האשימו את ג'קי כי היא זו שהובילה לגירושים, וגם כשהתארחה בתכנית "גלית ואילנית" פנתה אילנית לג'קי ואמרה לה כי רבים טוענים שאו שמדובר בבגידה או שהפרידה קרתה כי ג'קי אישה רעה. כעת, לעיני המצלמות בעונה החדשה של "אחותי ג'קי" המשודרת ב-HOT בידור ישראלי, ישראל חשף פרט מפתיע בקטע שירד בעריכה ולא ישודר ואמר כי בניגוד למה שרבים חושבים, הוא זה שיזם את הפרידה והגירושים - ולא ג'קי בעצמה. 

"אני קמתי ועשיתי את הצעד הזה ונפרדתי, אבל זה לא אומר שיצאתי לחפש את עצמי", אמר ישראל. "ג'קי אומרת שזה בשביל להיפטר מהילדים, אבל זה לא זה. התמלאתי ולא היה לי לאן לשפוך את זה. הייתי חייב את השקט, את הלבד שלי".

"רציתי לשבת עם עצמי. למרות שאני נכנס לבית, מחייך לילדים... בתוך תוכי אני עדיין לא רגוע", הוסיף ישראל. "אני לא שלם עם עצמי. אני כן שלם עם הצעד שעשיתי ועזבתי, אבל לא רגוע. אני אומר לעצמי כל הזמן 'אוקיי ישראל, מה הלאה?'. אז כן, יש בי צד ששלם עם זה שדי, זה נגמר, אבל יש גם צד שרוצה שאני אציל את הבית ואהיה שם בשביל הילדים".