התקופה האחרונה שעברה על מלכת היופי בדימוס, מור ממן, הייתה לא פשוטה בכלל: בתחילת משבר הקורונה נודע לנו כי היא ובן הזוג ואב בנה, איש העסקים פרנק אמסלם, החלו בהליך גירושים. שבועות ספורים אחרי פרסום דבר הפרידה, ממן חגגה יום הולדת 25 וכעבור חודש וחצי, הודיעה על שלום בית עם אמסלם.

בזירת הרשת החברתית של ממן ובדומה לחייה האמיתיים, תמיד מתרחש משהו מעניין - בשבוע שעבר היו אלו החלפות מסרים סמויות-לא-סמויות עם כהנת האיפור אלין כהן, ואתמול (א') ממן חלקה עם העוקבים שלה תמונות שלה שטרם ראינו, שלושה חודשים אחרי הלידה.

ממן, שמייצרת איפור והחלה הליך של התקרבות לדת, השתמשה בתמונות כדי לפרוס את משנתה בכל הנוגע לשלמות וכתבה: "הנה אני שלושה חודשים אחרי הלידה ובת 23. עליתי 40 קילו, מתוכם 15 נוזלים ובצקות שירדו מיד. לא, אני לא מתביישת לפרסם את התמונות האלו, למדתי שיופי הוא דבר פנימי".

מור ממן אחרי הלידה. אוקטובר 2020 (צילום: מתוך instagram)
"אין לי גנים טובים לשומן". האמנם? | צילום: מתוך instagram

"אני כמובן הורדתי את המשקל העודף כי זה לא בריא אבל לשניה אחת לא הרגשתי לא יפה. גם כשהיו עלי ביקורות באינטרנט וברשתות החברתיות. אין דבר כזה מושלם. מושלם בא מלשון שלם ואנחנו חייבות לאהוב את עצמנו בשביל להיות שלמות". בתמונה נוספת מאותם הימים שיתפה ממן: "גנים טובים לשומן אין לי".

מור ממן אחרי הלידה. אוקטובר 2020 (צילום: מתוך instagram)
"אין דבר כזה מושלם". מור ממן | צילום: מתוך instagram