יהודה בארקן בן ה-75 עדיין מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם, ובני משפחתו עדיין מבקשים מהציבור להתפלל לרפואתו. בשבוע שעבר רק דווח כי מצבו של בארקן החמיר והוא מוגדר כחולה קשה, כשמטעם בני המשפחה נמסר בתגובה כי: "בשלה הזה אנו מעדיפים לשמור על פרטיות המשפחה ולהתפלל לשלומו".

בנו של יהודה, רועי, התארח ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין ואף הבהיר כי: "הוא לא שמר על עצמו כמו שהוא היה צריך לשמור", הוא הדגיש. "הוא בקבוצת סיכון. יש לו לחץ דם גבוה והוא גם בן 75. הוא לא היה צריך מבחינתי לצאת מפתח הבית. לצערי הוא לא עשה את זה. בעזרת השם שהוא יצא מזה, ואז אני מבטיח לך שהוא לא יצא מהבית. אנחנו לא יודעים איך הוא נדבק או ממי".

כעת מצא רועי פוסט שרץ ברשת ובו טענה אחת הגולשות כי בארקן מתחזה לחולה קורונה וכי הנגיף כלל לא קיים, והוא מאיים לתבוע אותה. בנוסף לפוסט שכתבה אותה גולשת היא פרסמה גם סרטון ובו היא אומרת את הדברים הקשים, אך רועי כבר החל בבירור מקיף בנושא וביקש עזרה מעורכי דין. "לכל חברי עורכי ועורכות הדין. מי רוצה לעזור לי ולתבוע את החלאה הזו?", כתב רועי בפוסט בחשבון הפייסבוק האישי שלו.

הבן של יהודה בארקן מאיים לתבוע (צילום: צילום מסך, פייסבוק)
הפוסט שנכתב על יהודה בארקן | צילום: צילום מסך, פייסבוק

"יהודה בארקן נמצא היום בחובות מאוד גדולים", כתבה אותה בחורה בפוסט המדובר שעורר את זעם המשפחה, "בימים האחרונים בארקן עלה לכותרות בשל התחזותו לחולה קורונה. כל סלב כזה או אחר מקבל כסף בשביל להגיד שהוא חולה במחלה הזו. מוזר שמאז שזה התפרסם היו עליו שניים או שלושה אייטמים ואז הפסיקו לדבר על מצבו, אחרי שאמרו שזה טראגי. אז בשביל לקבל קצת כסף שיכול לכסות את חובותיו, מה הבעיה לקחת שפעת רגילה ולהפוך אותה למחלה רצינית?".

הבן של יהודה בארקן מאיים לתבוע (צילום: צילום מסך, פייסבוק)
הפוסט שכתב רועי, בנו של יהודה | צילום: צילום מסך, פייסבוק
רועי בארקן בחר שלא להגיב לפרטים.