בימים אלה ממש הזוגות הנרגשים שלוהקו לעונה הרביעית של "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12) מצפים לחתונה המרגשת, בה יפגשו לראשונה את הכלה או החתן ששידכו להם צוות המומחים של התכנית. אנחנו מכירים רק את ברי המזל שמצאו את האחד או האחת שלהם, אבל רווקים ורווקות רבים שמגיעים לפתח דלתם של המומחים יוצאים בידיים ריקות – בלי שנמצא להם השידור המתאים לתכנית.

אחת מהן, כך מסתבר, לא התייאשה במסע למציאת האביר על הסוס הלבן, ופנתה לתכנית אחרת בתקווה שבה - תמצא את האחד. חדי העין מבניכם בטח זיהו את נעה כסיף בת ה-33 מתל אביב, שמחפשת אהבה בימים אלה בתכנית "אהבה חדשה" (רשת 13). נעה ניסתה את מזלה בעונה הקודמת של "חתונה ממבט ראשון", ואפילו הופיעה על המסכים כמי שצוות המומחים לא מצאו לה שידוך, אז אם לא הצלחתם להבין מאיפה היא מוכרת לכם – עכשיו הכל ברור.

נועה כסיף (צילום: מתוך הפייסבוק של נועה כסיף)
לא מקבלת "לא" כתשובה. נעה כסיף | צילום: מתוך הפייסבוק של נועה כסיף

זו לא הפעם הראשונה שמתמודד או מתמודדת לא מוותרים לקופידון, ומתעקשים על מציאת האחד והיחיד שלהם על מסכי הטלוויזיה. בעונה האחרונה של "חתונמי" זכינו להכיר מקרוב את אמיר זהבי, שנישא לדנית ליבנת אחרי שלא מצא את האחת שלו במיונים לעונה הקודמת. צוות המומחים מצאו לאמיר, שהתעקש והגיע בשנית למיונים של התכנית, את דנית, ולמרות שהזוגיות בין השניים לא צלחה – אנחנו יצאנו לגמרי מאוהבים.