בחודש אוגוסט האחרון פורסם לראשונה כאן ב-mako כי אבנר הררי, מי שהמשטרה כינתה כ"המחסל של העולם התחתון", החליט לתבוע מג'ודי ניר מוזס שלום כ-140 אלף ש"ח, זאת בעקבות התבטאותה בשידור חי כשקראה לו "רוצח".

ג'ודי הופיעה בשנה שעברה באחד ממשדרי הבחירות בטלוויזיה וסיפרה כי הררי פתח בקמפיין על מנת לתמוך בנתניהו ובין דבריה כינתה אותו "רוצח". הררי בן ה-64, כידוע, היה בכלא 40 שנים מחייו וטען כי מוזס פגעה בשמו הטוב ובמוניטין שלו. "היא ציירה אותי בפני הצופים כרוצח. אני מעולם לא הורשעתי ברצח", טען הררי בכתב התביעה נגדה באמצעות עורכי הדין איתן סבג ודניאל טולדו.

"ג'ודי הלבינה את פניי ברבים", נטען בנוסף בכתב התביעה. "פגעה במוניטין שלי שצברתי במשך שנים רבות בקרב מכריי, לקוחותיי והדבר עלול לפגוע בי כלכלית. הררי, כיום, הוא בעלים של חנות ירקות בהרצליה שמנוהלת ע"י בני משפחתו בשל כך שהוא עצור יחד עם עובד שלו במעורבות בהנחת מטען חבלה לזמרת מרגלית צנעני. (הררי הוא בעל חנות ירקות בהרצליה שמנוהלת על ידי בני משפחתו בגלל שהוא עצור שלוש שנים יחד עם עובד שלו אבישי בן דוד במעורבות בהנחת מטענים לזמרת מרגלי צנעני, קובי מוסא ואיש עסקים מאיר שמיר)והדבר עלול לפגוע בי כלכלית", טוען הררי בכתב תביעה שהגיש לבית משפט השלום בתל אביב נגד מוזס באמצעות עורכי הדין איתן סבג ודניאל טולדו. הוא דורש ממוזס פיצוי של 140 אלף שקל.

"זו תביעה אבסורדית, קנטרנית, טורדנית שיש בה ציניות שאין כדוגמתה", נאמר בכתב ההגנה שהגישה ניר מוזס שלום באמצעות עורכי הדין פז מוזר ומשה שני משרד עורכי הדין ליבליך-מוזר.

לדברי מוזס, זמן קצר לאחר השידור היא התנצלה בפומבי ואמרה בשידור אחר כי: "בבחירות הקודמות עשיתי טעות ואמרתי באולפן שבבתי הסוהר מצביעים לביבי וכיניתי את אבנר הררי 'רוצח'. עכשיו, אבנר הררי לא רוצח ומעולם לא רצח... אני מרגישה לא נוח שכיניתי מישהו רוצח והוא לא רוצח". לטענתה, דבריה לא נאמרו בכוונת זדון ולמרות כל זאת, הררי בחר לתבוע אותה.

"לא הוכח שמו הטוב של התובע וממילא אינו נהנה משם כזה, מעצם היותו עבריין מורשע בעבירות חמורות שישב שנים רבות בכלא בגין המעשים הפליליים בהם הורשע, לרבות קשירת קשר לפשע (פגיעה בחיי אדם)", טענה מוזס בנוסף בכתב הגנתה.  כמו כן, היא דורשת  מבית המשפט לדחות את התביעה על הסף.