אחרי תקופה די ארוכה בה מלחשים בביצה על הזוגיות של הזוכה במקום השני של "הכוכב הבא" אלה לי להב בת ה-17 וכוכבת הרשת מאיה ג'ריס בת ה-23, לפני שבוע הן יצאו בתמונה זוגית קבל עם ואינסטגרם והשוויצו בזוגיות המתוקה שלהן.

הפרגונים וההרמות לא איחרו להגיע, אבל כמו תמיד, אפשר למצוא קולות אחרים. הפעם מדובר באקסית של ג'ריס, ג'קלין, שמספרת את הצד שלה במה שנראה כמו משולש רומנטי עצוב. ננסה להסביר כמו שצריך: מאיה וג'קלין היו בזוגיות, הן הכירו את אלה לי, מאיה וג'קלין נפרדו ואלה לי ומאיה הפכו לזוג. ברשת האשימו את אלה לי בסכסוך, ג''קלין כתבה על כך לא מעט, מאיה העלתה סטורי שבו היא מבקשת מג'קלין לעזוב אותן ואז אלה לי הגיבה להאשמות.

ג'קלין פרסמה את תגובתה של אלה לי על האשמות שקיבלה, כשהזמרת המוצלחת כתבה: "מתוקה שלי את מזה מתבלבלת, לא נכנסתי לאף אחד בזוגיות ולא סכסכתי. אני התאהבתי במאיה וכשהיא בחרה להיות עם ג'קלין אני כיבדתי והתרחקתי משתיהן".

אלה לי להב ומאיה ג'ריס קעקוע. אפריל 2021 (צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר)
קעקוע משותף כבר יש. אלה לי להב ומאיה ג'ריס | צילום: מתוך האינסטגרם של ניבר מדר

"זאת תהיה הפעם האחרונה שאני מעלה משהו שקשור לשתי הבחורות שרודפות פרסום ברמה דוחה", כתבה לעוקביה ברשתות החברתיות בסטורי שקדמו לו רבים אחרים."אנשים שעוקבים אחרי יודעים טוב מאוד שאני בחיים לא אבכה סתם ומי שהיה בתקופה שעזבתי את הבית והיה לי את הבלאגן עם המשפחה שלי - אז זו הייתה התקופה שגם הגברת נכנסה לי לזוגיות ברמה דוחה אחרי שאמרה והבטיחה שלא תעשה את זה".

"היא התקרבה וניצלה אותי נטו כדי להתקרב לאקסית שלי. לכתוב בתגובות ולנסות לצאת 'בסדר' בכלל לא מוציא אותך סבבה. תמצאי חיים חוץ מלשקר שתפסת מאיתנו מרחק בזמן הזוגיות כי שתינו יודעות את האמת ושפשוט קשה לך לומר שנהנת מלהיכנס לזוגיות שלא שלך ולהכאיב לי".

אם חשבתם שזה הסוף, תתכוננו לתגובה של ג'ריס שהגיע רק כמה שעות אחרי זו של ג'קלין: "לא יכולתי להתעלם והייתי חייבת להגיב", פתחה את דבריה, איך לא, ברשת החברתית.  "כל מה שאתם רואים ברשת זה בזיון ורכילות יותר מדי. זה החיים שלי, הסיפור שלי ואף אחד לא באמת יודע מה קרה שם".

View this post on Instagram

A post shared by Ellalee (@ellalee)

"אל תשפטו בן אדם, תפזרו אהבה חינם לא משנה מה. אל תכנסו לחיים של אחרים אם אתם לא באמת שם. אל תורידי לאדם אחר רק כי אתם רוצים להרים למשהו אחר, זה פתטי. יש אנשים בעולם שלא יודעים להתמודד עם דברים כאלה ובגלל זה אנשים מתאבדים. אנחנו דור מזוין שחושב רק על עצמו ולא על אחרים. אנשים שעוברים גם תקיפה ברשת והייט - אני פה להזכיר לכם שאתם פאקינג יותר חזקים ממה שנדמה לכם. שימו פס על כל ההייטרים שמסתובבים ברשת. אתם יודעים מה הנשק הכי טוב? חיוך. תנו להם לקנא".