ההתרגשות בשיאה והכל כבר מוכן לקראת התכנית "הזמר במסכה", ומי מכם שלא יודע, אחת מחברות הפאנל בתכנית היא לא אחרת מאופירה אסייג, שישבה במשך שעות ארוכות של צילומים וניסתה לנחש מי המפורסמים שמסתתרים מאחורי המסכה. 

"הפעם אני לא אחראית על התוכן. כשאני עם ברקו אז הוא אחראי על החוזים ואני על התוכן, אבל הפעם אני לא יודעת כלום וזה כיף", היא סיפרה ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, "אני יושבת בתכנית וצריכה לנחש מי הזמרים מאחורי המסכה. אני לא יכולה לומר לך אם הצלחתי לנחש חלק או לא, אבל הגיעו לשם טופ הסלבס של מדינת ישראל. הם מחופשים מכף רגל ועד ראש, אי אפשר לזהות כלום. גם לא את הקול שלהם. זה היה קשה בטירוף לנסות ולהבין מי הם, אבל אני נורא נהניתי. כשהם מורידים את המסכה - אתה נדהם".

הזמר במסכה (צילום: יוטיוב )
כשהם מורידים את המסכה - אתה נדהם | צילום: יוטיוב

כשנשאלה אופירה איך היא מסתדרת בזמן הסגר עם הילדים ומה שלום בעלה, גילי, היא סיפרה כי הוא לא רצה להישאר בסגר בישראל והחליט לטוס יחד עם בתם, אמילי, לחופשה בלוס אנג'לס - אלא שהכניסה לארה"ב לא הייתה פשוטה עבורם. "הם נהנים בצורה בלתי רגילה, הם אומרים שהמטוס ללוס אנג'לס היה ריק. לא אגיד באיזו חברה. בכניסה לארה"ב הם נלקחו לחקירה של 45 דקות", סיפרה אסייג.

"אמילי פחדה, היו שם כל כך הרבה שוטרים. שאלו את גילי 'מה עושה פה גבר עם ילדה קטנה? יש קורונה ואף אחד לא מגיע לפה'. הם באמת לא הבינו למה שאבא עם ילדה יגיע לאמריקה. הוא אמר להם שזה נורא פשוט ושהוא צריך אוויר מאשתו. לשמחתי אמילי יודעת אנגלית והיא הבינה והסבירה להם מה שצריך, הלימודים השתלמו".