שנת 2020 הייתה מלאה בשינויים עבור דניאל גרינברג. היא התחתנה עם אייל גולן, ילדה בת בכורה וגם הקימה עסק משותף עם אחותה גדולה, קארין גרינברג. השתיים פתחו מותג קוסמטיקה בשם "גולדן מיה", על שם בתה של קארין ואחייניתה של דניאל. דניאל וקארין הפכו לשותפות ואף הצטלמו יחד לקמפיין עבור החברה המשותפת, אך כעת, בצל דיווחים על כך שתכנס לבית "האח הגדול" כדיירת בעונה הנוכחית, החליטה דניאל לפנות את קדמת הבמה ולתת לאחותה את הפוקוס.

מקורבים מסבירים כי מלכתחילה שיתוף הפעולה בין האחריות היה כדי לעזור בקידום העסק ומרגע שדניאל לא הייתה פנויה לכך יותר - זה כבר החטיא את המטרה. "הכל בסדר בין דניאל לקארין, דניאל עדיין חלק מהעסק - פשוט מאחורי הקלעים. היא פעילה מלאה לחלוטין, פשוט הפרונט וקידום העסק יהיה רק על קארין מעתה", מספרים בסביבתן.

קארין גרינברג (צילום: צילום פרטי)
קיבלה את הפרונט. קארין גרינברג | צילום: צילום פרטי

"החברה היא של קארין", מספר מקורב נוסף, "דניאל פשוט נתנה את השם שלה בהתחלה כדי למנף את המותג. זה ביבי של קארין וזה גם נקרא על שם הבת שלה, מיה. מאז שהעסק הצליח וקיבל קפיצת מדרגה, דניאל החליטה שהיא תפנה את קדמת הבמה לאחותה ולא תמשוך אליה את תשומת הלב".

קארין, כידוע, עברה לאחרונה מדרום הארץ יחד עם בן זוגה וילדיה להתגורר ברחובות, זאת כדי להיות קרובה לאחותה ואף להיות שם בשבילה ובשביל הבת שהצטרפה למשפחה - מיאל גולן. "צריך גם לזכור שדניאל הפכה לאמא", מבהיר מקורב נוסף, "לכן היא פחות פנויה לזה. היא החליטה ממקום טוב של פרגון וקרדיט לאחותה לפנות את הפרונט ולתת לקארין את כל הפוקוס".

דניאל גרינברג, מיאל גולן (צילום: מתוך instagram)
תהיה שותפה פעילה ב"גולדן מיה". דניאל גרינברג ומיאל גולן | צילום: מתוך instagram