פחות משנתיים עברו מאז שהשחקנית מורן אייזנשטיין (42) נישאה לבן זוגה, איש העסקים דני מרקוביץ' (42). אחרי שנה אחת של זוגיות, השניים נישאו באירוע גרנדיוזי בו הופיעו, דיקלה, דודו אהרון, בית הבובות, סקאזי ורקדו בו מאות אורחים ומקורבים לזוג. למרות כל הציפייה, מקורבים מספרים כי מערכת היחסים של השניים חוותה משבר לאחרונה.

על פי קרובים לזוג, אחרי תקופה בה לא הצליחו להתגבר על הקשיים, החליטו לאחרונה אייזנשטיין ומרקוביץ' להפריד כוחות וללכת איש לדרכו. הסובבים מספרים כי למרות שהשניים לא מתגוררים יחד, עדיין קיימת תקווה שיצלחו ליישר את ההדורים ולנסות שוב.

כזכור, מדובר בפרק ב' של איש העסקים והשחקנית. מרקוביץ' אב לחמישה ילדים מנישואיו הקודמים וגם מורן היא אמא לשלושה ילדים מנישואיה הראשונים לינאי, שהסתיימו לפני כשש שנים. אחרי חמישה חושים יחד, דני כרע ברך ומאז השניים הציגו זוגיות יציבה ומשפחתית.

 

מורן אייזנשטיין ודני מרקוביץ. יוני 2020 (צילום: אלון חן, פרטי)
למרקוביץ' חמישה ילדים ולאייזנשטיין שלושה | צילום: אלון חן, פרטי

ממורן איזנשטיין נמסר בתגובה:

"כולנו עוברים תקופה קשה ומורכבת בימים אלו. מכל הבחינות. מאחלת בריאות ואהבה לכולם. ושנעבור את התקופה הזו במהרה. וכל מה שהשם עושה, הוא עושה רק לטובה . אין אחר מלבדו. זה כל מה שנותר להאמין בימים אלו. לפחות עבורי. התחתנתי לכל החיים, עם אהבה עצומה ואמונה, אני אשת איש עד שיוחלט אחרת. אבל יש דברים שלא בידיים שלי. ולא תלויים בי".