עדן פינס (צילום: נטע רבינוביץ', יחסי ציבור)
אחד לאחד. החיקוי של עדן | צילום: נטע רבינוביץ', יחסי ציבור

הזוגיות עם דור רפאלי, הקמפיינים והלוקים המטורפים ללא ספק הפכו את עדן פינס למה שהיא היום. מי שהתחילה בתור איט גירל הצליחה להוכיח שהיא כאן כדי להישאר.

View this post on Instagram

מילים לא יוכלו לתאר את ההרגשה של להבחר להוביל ולהיות בראש הקטגוריה של הדבר שהכי עושה לי את זה. (אחרי @dorrefaeli) אופנה. @atmagazine עברה עלינו שנה קוטורררר של שלל לוקים ומלא פאשן לפאשן. אתם מוכנים לנוכחית?!!? תודה תודה תודה! אוהבת אתכם ומעריכה. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ תודה ענקית ל @renuar_fashion @kahanron שאלוהים יודע איך הם מתמודדים עם השגעונות שלי.

A post shared by Eden Fines עדן פינס (@edenfines) on

עכשיו, סוף סוף, עדן מקבלת מעמד של סלב מן המניין וזוכה לחיקוי ראשון בתכנית "ארץ נהדרת", הערב בשעה 21:15. את החיקוי, איך לא, עושה לא אחרת מליאת הר לב, שהציגה גם קוביות מרשימות בבטן.

פינס, כידוע, עומדת ביממה האחרונה בסערה חדשה כשמגיש הרדיו, שי גולדשטיין, יצא נגד התמונות שפורסמו בהן היא הצטלמה בביקיני קטן ובפוזיציות מיניות למגזין בחו"ל. "היא לא מכבדת את עצמה... זה פשוט מבחיל. עדן פינס תסלחי לי, אבל הגעלת אותי, פשוט הגעלת אותי בהתנהגות שלך", אמר גולדשטיין. ומה לנו יש לומר לו? שלוש מילים פשוטות שמסכמות הכל: לא להתפוצץ, תודה.

החיקוי של עדן פינס בארץ נהדרת (צילום: נטע רבינוביץ, יחסי ציבור)
צילום: נטע רבינוביץ, יחסי ציבור