עידו רוזנבלום כבר מזמן לא רק נהג מונית והמנחה הכי מקסים על מסך הטלוויזיה, אלא הוא גם המנהל של בית ספר למוסיקה (שבת, 21:30 בקשת 12) ובמקרה, גם בן זוגה של מגישת החדשות יונית לוי. כיאה לרצינות שיש בעבודה של אשתו, ובניגוד מוחלט לאופי העבודה שלו, היחסים בין השניים לרוב נשארים בגדר סוד.

הפעם, המנחה האהוב התארח בתוכנית של גלית גוטמן ואילנית לוי דרך הזום, בגלל הלחץ והחשש מהקורונה, והשתיים הצליחו להוציא ממנו כמה פרטים מעניינים על החיים בבית עם יונית והילדים. אז חוץ מזה שבחוויה המשפחתית בבית משפחת רוזנבלום-לוי לילדים מותר לראות בית ספר למוסיקה אבל לא חדשות, גלית גוטמן סיפרה על השמועה שעלתה שכאשר רוזנבלום ולוי החלו לצאת, היא קראה לו 'פה גדול' כי הוא היה מתראיין ומדבר על הכל. 

יונית לוי ועידו רוזנבלום (צילום: יגל בר קמא)
קראה לו "פה גדול". עידו רוזנבלום ויונית לוי | צילום: יגל בר קמא

היא הספיקה להנדס את היחסים ככה שכל פעם ששואלים אותך עליה, איך אתה מגיב?
"העובדות הן שאני עדיין נשוי. אז משהו אני עושה כמו שצריך. לעשות מה שאומרים לך זה הרבה. אין סיבה שהילדים כרגע יצפו בחדשות, בעיקר זה מסתכם ב-'היי, הנה אמא'".

את אמא מדברת באיטלקית וקוברת לכולם, אתה מרשה להם לראות? הם גם ככה לא מבינים במה מדובר.
"הם מדברים איטלקית", צחק רוזנבלום והותיר את גלית ואילנית המומות.

בהמשך חשפה גוטמן פרט שעידו היה שמח להשאיר לעצמו: "מה עברת מאז הימים שהיינו מוצאים את עצמנו בבוקר אחרי בילוי סוער בתל אביב?", שאלה למראה פניו הנבוכות של רוזנבלום. "לא כל דבר צריך לתת לאנשים", ענה עידו, והוכיח שבכל זאת הוא למד כמה דברים מיונית.