את הצעד הזה אף אחד לא ראה מגיע: בשבוע שעבר היינו הראשונים לספר לכם על כך שנסרין קדרי ועומר אדם מבלים יחד בטורקיה. השניים, כך לפי מקורבים, הפכו לחברים טובים בתקופה האחרונה ומתחת לרדאר הם הספיקו לטוס בטיסה פרטית ולנפוש יחד. ברשתות החברתיות של השניים, אם תהיתם, לא פורסמה אף תמונה מהבילוי המשותף מעבר לים.

הבילוי של השניים לא גרם לאף אחד להרים גבה, שכן עומר ונסרין מטפחים לאחרונה את יחסי החברות ביניהם, אך  כעת יודעי דבר מספרים לנו כעת כי גם ביזנס מעורב בדבר. לפי מקורבים, במהלך החופשה של עומר ונסרין בטורקיה, עומר ניצל את זמן האיכות והמרחק מישראל הציע לנסרין לעזוב את "ליאם הפקות" בניהולו של אייל גולן ולהיות תחת ניהולו.

מקורבים מוסיפים ומספרים כי עומר בתקופה האחרונה חושב ומתעסק לא מעט בכל מה שקשור בניהול אמנים. בנוסף להיותו אחד מהזמרים המצליחים בישראל, בכוונתו לפתוח גם את הדלת הזו ולהיכנס לתחום הניהול והייצוג, כפי שעשה אייל לפני מספר שנים כשהקים את "ליאם הפקות".

עומד אדם (צילום: David Cohen Flash90)
הציע להחליף את אייל בניהולה של נסרין. עומר אדם | צילום: David Cohen Flash90

סובבים מבהירים כי נסרין לא השיבה להצעתו של אדם בחיוב, אך מנגד גם לא החזירה עדיין תשובה שלילית. כידוע, חברת "ליאם הפקות" בבעלותו של אייל עברה בשנה החולפת תהפוכות רבות, כשברקע קיים סכסוך עסקי ומורכב בינו לבין השותף בחברה, בני פרץ. לפני חודשים ספורים, כזכור, עזב איתי לוי את החברה והחליט לנהל את עצמו, ובכך נפרד באופן רשמי מניהולם המקצועי של אייל ובני.

נסרין קדרי (צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור)
הסוף? נסרין קדרי ואייל גולן בחגיגות יום הולדתה | צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור
עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של עומר אדם מסר בתגובה: "עומר ונסרין לא טסו ביחד אלא נפגשו באקראי, הם בקשר חברי טוב ובזה מסתכם העניין, כל השאר זה בגדר שמועה או המצאה ואין בזה שמץ של אמת. חג סוכות שמח".

 מיחסי הציבור של נסרין קדרי נמסר: "אין תגובה".