במהלך חודש אפריל סיפרנו לכם בהתרגשות שאלה לי להב, אז בת 17, חשפה את בת הזוג שלה - מאיה ג'ריס בת ה-23. השתיים התקדמו עם הזוגיות שלהן בקצב מסחרר, עם קעקועים משותפים ומעבר לדירה יוקרתית שהשתיים עשו לפני שבועיים בלבד, אבל כעת השתיים נפרדו ומאיה עזבה את הדירה המשותפת - בגלל בגידה.

כאמור, מאיה ואלה לי עברו לדירת הפאר לפני שבועיים בלבד בפרויקט מפואר בצפון תל אביב, עליו היו אמורות לשלם עשרות אלפי שקלים בחודש. כעת מסתבר שמאיה ג'ריס עזבה הלילה את הדירה היפה המשותפת, ומקורבים מספרים לנו שהסיבה לפרידה הדרמטית היא בגידה. על פי מקורבים, מאיה מספרת שאלה לי בגדה בה עם גבר, וטוענת כי מדובר בדמות מפורסמת בביצה המקומית.

מאיה ג'ריס, אלה לי להב (צילום: google earth, אינסטגרם)
הדירה המשותפת. אלה לי להב ומאיה ג'ריס כבר לא? | צילום: google earth, אינסטגרם

מאיה העבירה את הימים האחרונים בחופשה עם חברות באילת, בזמן שאלה לי נשארה בדירה המשותפת בתל אביב. זמן לא רב אחרי שמאיה חזרה לדירה היא התחילה לארוז את חפציה, וכעת נראה כי הזוג הצעיר והנרגש לקראת פיצול רשמי. אם זה לא מספיק, אלה לי כבר הסירה עוקב ממאיה, שעדיין עוקבת אחרי האקסית.

כזכור, ימים בודדים אחרי המעבר של השתיים לדירה המשותפת סיפרנו לכם לראשונה שמאיה בדרך לבית המשפט, בגלל תלונה שהגישה נגדה אמא של אלה לי בגין תקיפת בתה במסיבה לפני כשנה. ג'ריס קיבלה זימון לבית המשפט אותו לא ניתן היה לבטל, וכעת מסתמן שבצל הבגידה, מאיה תצטרך להתמודד עם דרמה נוספת.

מסוכנות לייב המייצגת את מאיה נמסר: "אנחנו לא מגיבים על חייהם האישים של מיוצגים שלנו".

עופר מנחם מנהל יחסי הציבור של אלה לי מסר: "אינני מגיב על חייהם האישיים של האמנים המיוצגים במשרדי, עם זאת הדבר אינו נכון, והפרטים אינם תואמים כלל את המציאות".