התפרצות נגיף הקורונה בישראל גובה מחיר כבד כשבכל יום שעובר מספר החולים בארץ עולה, וההגבלות מתהדקות יותר ויותר על אזרחי המדינה. מזל שעדיין יש מקום לקצת חדשות טובות.

ירדן הראל סיפרה לא מעט על התהליך המורכב שהיא ובן הזוג שלה, עמרי שלום, עברו בניסיון להביא לעולם ילדים. לפני כשנה הם החלו הליך פונדקאי ולפני כחודש הגיעו לעולם תאומים מתוקים במיוחד - לני וגפן.

View this post on Instagram

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on

הראל שיתפה תמונות מרגשות של הילדים המתוקים והצליחה לשמח אותנו כל פעם מחדש. הערב, היא פרסמה חדשות מפתיעות במיוחד לכ-300 אלף העוקבים שלה באינסטגרם. "מבלי לתכנן, בבדיקה שגרתית, פתאום זכיתי לשמוע את שתי המילים- 'את בהריון'". 

"אני? בהריון? לא הצלחתי להבין מה אני שומעת ואיך זה בכלל הגיוני? איך אחרי כל השנים? אחרי כל הטיפולים, הנסיונות, ההשלמה. איך כשסוף סוף הרגשתי שהלב שלי שלם, וגפן ולני הפכו אותי ואת עומרי למשפחה מאושרת, הנס הזה קורה?". מזל טוב להראל האהובה.

View this post on Instagram

הנס הפרטי שלנו, החלום שכבר מזמן הפסקנו להעז לחלום התגשם. מבלי לתכנן, בבדיקה שגרתית, פתאום זכיתי לשמוע את שתי המילים- "את בהריון". אני?? בהריון??? לא הצלחתי להבין מה אני שומעת ואיך זה בכלל הגיוני? איך אחרי כל השנים? אחרי כל הטיפולים, הנסיונות, ההשלמה. איך כשסוף סוף הרגשתי שהלב שלי שלם, וגפן ולני הפכו אותי ואת עומרי למשפחה מאושרת, הנס הזה קורה? ואז דרך מפל הדמעות וסערת הרגשות, ראיתי במוניטור לב קטן ופועם והבנתי שזה אמיתי. באותו רגע גיליתי שהלב יכול להתרחב מעבר לגבולות ההגיון, לקראת המתנה הנוספת שאלוהים שלח לנו. כן, כולם הבטיחו שכשאני ארגע זה יקרה ולא האמנתי, והנה הקלישאה ביחד עם הטיפולים של כל השנים, כנראה עשו את שלהם, ועכשיו עומרי ואני צריכים להתחיל להבין איך בעצם מגדלים סוג של שלישייה ימים לא פשוטים, הזויים ומוטרפים עוברים על כולנו אמן ואמן שנשמע רק בשורות טובות ולחיי ימים מאושרים יותר שעוד יגיעו בינתיים תעצמו עיניים, תנשמו עמוק ותביעו משאלה. זה הזמן להאמין בניסים ❤

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on