אחרי תקופה ארוכה של אי ודאות, רונן ביטי, אביה של עדי ביטי, קיבל בבית משפט השלום שבכפר סבא את גזר דינו שהושג במסגרת עסקת טיעון, ובו הוא ירצה תשעה חודשי עבודות שירות בלבד על ביצוע מעשים מגונים והטרדה מינית של קטינות בוואטסאפ.

"הנאשם ניצל את הקטינות בשל היותן מעריצות של בתו", כתב השופט בגזר הדין. "הנאשם פגע בשלומן הפיזי והנפשי של הקטינות". בתגובה לעונש הקל יחסית שקיבל, אמר אביה של אחת הקטינות כי: "מערכת המשפט בגדה באמון הקטינות, ובגדה באמון הציבור וביכולתו להרחיק עברייני מין מורשעים מהחברה".

לפי כתב האישום נגד ביטי, האב שמר על קשר עם קטינות שהעריצו את בתו הזמרת וחלק מהשיחות שניהל איתן בוואטסאפ היו בעלות אופי מיני. האב ביקש מאותן קטינות לשלוח לו הודעות, תמונות וסרטונים מיניים ואף שלח להן תכנים דומים.

יו"ר ארגון נעמת, חגית פאר, שמעה גם היא על גזר הדין שקיבל אביה של עדי ביטי ומחתה נגד החלטת בית המשפט. "מדובר במסר בעייתי מאוד שמעביר בית המשפט אל מול מסכת של הטרדות סדרתיות נגד נערות צעירות. ישראל היא מדינת חוק ואנו מכבדים את ההחלטה אך לא מסכימים איתה. מעבר לכך שהעונש שנגזר לא תואם את חומרת העברות- נדרשת הרתעה אל מול עבריינים פוטנציאליים. במקביל, גזר דין שכזה, כמו גזר הדין בעניינו של השחקן משה איבגי, הוא עוד סמן, שבוודאי לא תורם לעידוד נערות ונשים במצב דומה לאזור אומץ ולהתלונן".