שחקני תיאטרון, דוגמניות, מנחים, זמרים ורקדנים - רוב אנשי תעשיית הבידור בישראל, מפורסמים יותר ומפורסמים פחות, דיברו לא פעם בשבועות האחרונים על הקשיים שמגפת הקורונה הביאה לחייהם ועל העובדה שכל עבודותיהן הופסקו ברגע בשל הנחיות משרד הבריאות.

רוסלנה רודינה, כמו כולנו, עובדת גם קצת פחות בתקופה הזו ונמצאת בביתה שברמת גן יחד עם יאן הקטן ובן זוגה, איתי פז. למרות שהתכניות לחודש הקרוב כמעט שלא התקיימו ומסגרות החינוך של יאן בוטלו לאלתר, רוסלנה החליטה לעשות מהלימון לימונדה.

View this post on Instagram

שרק נחייך כל החיים אמן!!

A post shared by (@ruslanarodina) on

לאחרונה השיקה רוס חנות באתר בשם E-fashionista עם חברתה הטובה, עדי עצמי. גם טיילור מלכוב ומגי אזרזר, למשל, מוכרות בגדים באתר וכעת גם השתיים החליטו למכור את הבגדים, התיקים ובגדי הים שהן לובשות, במחירים נמוכים בהרבה ממה שקנו את הפריטים.

רוסלנה, אם תהיתם, לא נוהגת ללבוש את הבגדים הללו יותר מפעם אחת והחליטה למכור את מותגי העל שבארון שלה ולהכניס קצת כסף מהצד בתקופה המורכבת הזו. אז מי רוצה עליונית במצב טוב מדוגמנית על בישראל?

View this post on Instagram

דווקא בימים אלו.. אני בוחרת להעלות תמונה שהיא התמונה האמיתית, שלי ושל הבן שלי מחייכים ובריאים, וככה אני רוצה להמשיך והתפקיד שלי כאמא-בת זוג, אחות,בת להורים לשמור על המצב הזה ככל שניתן.. אני יודעת שהרבה אנשים חווים היום תקופה שאי אפשר להסביר במילים, ואני מבינה אותם ואנחנו באותה הסירה ככל שנהיה יותר ממושמעים נחזור למצב הרגיל יותר מהר.. אני אישית מבקשת מכם לא לצאת מהבית זה לא בדיחה ולא צחוק ואף אחד לא גיבור כאן תתמודדו עם זה באופטימיות וברצון אחד גדול ומטרה שתציבו לכם אל מול העיניים! להיות מאחורי זה! אני אישית איבדתי לפני כמה ימים את סבא שלי וזה כאב שלא ניתן לתאר, אני לא מוכנה יותר לאבד אנשים בחיי! ולכן בואו נראה לוירוס הזה שאותנו אף אחד לא ינצח ושאנחנו יותר חזקים מזה. שמרו על אנרגיות סבלנות ובריאות של יקיריכם שיהיה המשך בידוד נעים עד כמה שאפשר!!! #לאעוזביםאתהבית

A post shared by (@ruslanarodina) on