צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

השבוע עמוד האינסטגרם של דנה זרמון, שמלא בתמונות פוטוגניות מלוקיישנים מושלמים, קיבל זווית קצת אחת בפוסט אינטימי וכנה שכתבה. "נתחיל מהסוף, אני עוד לא בהריון", כתבה האיט גירל לצד תמונה שלה בהלבשה תחתונה שצילמה מול המראה. ""די!!! להיכנס לי לרחם. זה משפט נדוש אבל אמיתי. ברור לי שזה מסקרן, אני רוצה להאמין שלרוב זה לא ממקום רע ואפילו ההפך! אבל זה נושא כל כך אישי ופרטי והרבה שוכחים".

הפוסט גרר אלפי תגובות ולייקים, רובן מפרגנות ותומכות, אבל חלקן ביקורתיות. גם בעמוד האינסטגרם של mako סלבס מגיבים רבים בחרו להתמקד בעובדה שזרמון משתפת רבות מיוזמתה על חייה האישיים, וביקרו אותה על הדרישה מהעוקבים. "אני לא מבקשת לא לדבר או לא לשאול, אבל יש גבול - יש נושאים שעדיף שלא לשאול עליהם", היא הסבירה כששאלנו אותה על הנושא בצילומי קמפיין חדש למותג הטיפוח OLAY. "אני מבינה את הסקרנות של הישראלים, אבל הרגשתי שזה עבר את גבול הטעם הטוב וזה התחיל להציף אותי".

View this post on Instagram

A post shared by Dana Zarmon | דנה זרמון (@danazarmon) on

אילו תגובות קיבלת על הפוסט?

"הרוב היו מדהימות, קיבלתי המון תמיכה והזדהות, אבל היו גם את המתייפיפים שאמרו 'מה את רוצה, את סלב, את כל היום משתפת אז למה שלא נדבר על זה'. גם אם תשאלו - אתם באמת מצפים לתגובה אמיתית וכנה? לבעלי עוד לא סיפרתי - לכם אני אספר?". 

הפרסום של הפוסט היה לך טבעי, או שהוא דרש אומץ?

 "זה היה שילוב של שניהם: לא חשבתי על זה יותר מידי אבל גם לא הלכתי על עיוור - ידעתי שאני מפרסמת תמונה שעלולה לגרור ביקורת ותגובות. הבנתי שזה חשוף, אבל הרגשתי שהמטרה מקדשת את זה. מעבר להריון רציתי להעביר מסר על דימוי גוף: לא צריך תמיד להיראות טיפ-טופ, וזה לא אומר שאני בהריון. אני אנושית, אכלתי ארוחת צהריים גדולה ועוד לא נכנסתי לשירותים - תתקדמו".

View this post on Instagram

A post shared by Dana Zarmon | דנה זרמון (@danazarmon) on

איך תגיבי אם ישאלו אותך עכשיו על הריון?

"אני לא אופתע, ואני אמשיך להתעלם".

 

דנה זרמון. יולי 2020 (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
"ידעתי שאני מפרסמת תמונה שעלולה לגרור ביקורת ותגובות". זרמון בצילומים | צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור