רבות דובר על הראיון של מירי רגב בתכנית "אופירה וברקוביץ'", וכמו שאנחנו מכירים את הדברים, עדיין לא נשמעה המילה האחרונה בנושא. רגב, כזכור, התארחה בתכנית של השניים ודרשה מברקוביץ' התנצלות על האמירה שהליכוד הוא "ארגון פשע", אותה הטיח ברקוביץ' בח"כ מיקי זוהר ואמרה כי: "כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל".

ברקוביץ' אמנם הבהיר בפני מירי רגב שהאמירה שלו לא נגעה למצביעי הליכוד אלא לחברי המפלגה, אך השרה המשיכה לתקוף אותו והוסיפה: "אתה מתהפך כמו סטייק, פעם גנץ, פעם כחלון".

הבוקר (א') בתכנית "פאולה וליאון", קיבלו השניים תמונה של אישה ונדרשו לנחש מי הבן הכוכב שלה. במהלך התכנית נחשף כי האישה בתמונה היא לא אחרת מאמו של אייל ברקוביץ', נורית, שאף עלתה לשידור מיד לאחר שנחשפה זהותה והגיבה בעצמה לראיון של רגב.

"אייל אומר מה שהוא חושב וזו הגדולה שלו", אמרה אמו, "הוא אומר את הדברים איך שהם, ולא אוהב להסתיר כלום. אנחנו ככה כל המשפחה, מה שיש לנו אנחנו אומרים, אין אצלנו מאחורי הגב, הכל בפנים".

אייל, שעלה לשידור גם כן, הגיב לדבריה של אמו והתרגש: "אין כמו אמא, אמא היא המבקרת הכי טובה. את הדברים הטובים שבי קיבלתי מאמא, הדברים הפחות טובים זה מהאבא".

אמא, את רוצה שהוא יהיה מאמן נבחרת ישראל?

"אני מאוד מקווה שאהיה פה ושאזכה שהוא יהיה מאמן, זה משאת נפשו. אני חושבת שמגיע לו".