אחרי סערת הסרטון האחרון של ליהיא גרינר, בו פלטה כמה אמירות שנויות במחלוקת על אסון הר מירון רגע אחרי שהתרחש - הביקורות הקשות שהגיעו בעקבותיו לא איחרו להגיע, גם מקולגות שלה מתעשיית הבידור. בשבוע החולף גרינר החליטה לא להישאר חייבת ושלחה מכתב התראה לפני תביעה לצופית גרנט ולמישל טרוני בעקבות הדברים הקשים שאמרו עליה באותם ימים.

מסתבר שהמכתב לא כל כך ריגש את הנמענים, ואת טרוני באופן מיוחד. כוכב הרשת החליט לשתף בעמוד האינסטגרם שלו בתחושות וכתב: "צר לי מאוד שלאחר התקרית החמורה בה כל המדינה צפתה בגרינר מבזה ציבור שלם של מאמינים ודתיים לאחר האסון הנורא בהר מירון - היא כיום מוסיפה חטא על פשע ומבקשת להגביר את הלהבות עוד יותר. ליהיא גרינר מזמן הפכה מכוכבת ריאליטי לבן אדם המבקש לסכסך, לפלג ולבזות 45 אנשים שאיבדו את חייהם באסון במירון. אני עומד איתן מאחורי כל מילה שאמרתי נגד גרינר - ועדיין אומר".

טרוני לא הסתפק בזה וקרא לכל עוקביו באינסטגרם לפנות אליו אם דיבתם הוצאה על ידי גרינר והציע שהוא יממן את עורך הדין. "כל אדם אשר דיבתו הוצאה ע״י ליהיא גרינר ב-7 שנים שהיו מוזמן לפנות אלי ואני אממן את התביעה נגדה מכיסי", כתב, "הגיע הזמן לשים סטופ לאנשים שמנצלים את הבמה שניתנה להם על מנת לפגוע באנשים לרבות: אנשים מתים, ילדים מתים, אנשי כוחות הביטחון, בני עדות המזרח ועוד".

ליהי גרינר פורצת בבכי בסטורי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר )
"מאיימים עלי, מתקשרים אלי אנשים זרים" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

"הגיע הזמן לעמוד איתן מול ליהיא גרינר ומול בריונות מילולית ולא לפחד להגיד את האמת הקשה - אין מחילה למי שביזה את המתים באסון הנורא בהר מירון. אין מחילה למי שמבזה פעם אחר פעם אנשי ציבור, עדות המזרח ולבסוף תמיד להתנצל, לגרום לכולם לסלוח ואז לחזור על אותה טעות פעם אחר פעם".

"כל מי שהפרוטה אינה בכיסו וחש נפגע מליהיא גרינר (לרבות משפחות של הקורבנות במירון) מוזמן כאמור לפנות אלי על מנת שאוכל להעמיד לו ייצוג משפטי חינמי נגד גרינר ונדרש התופעה הפסולה של אלימות מילולית ושיימינג". 

מישל טרוני (צילום: באדיבות רשת בודימניה צילום דניס גרצקיס)
צילום: באדיבות רשת בודימניה צילום דניס גרצקיס