צילום וידאו וראיון: רומי גיאור

בזמן שהוא מככב על המסך ב"הישרדות VIP", רגב הוד נבחר לככב בפרסומת חדשה של רשת מכונים הכושר ״ספייס״. השבוע האחרון היה עמוס במיוחד עבורו, במיוחד לאור העובדה ששודר קטע לא פשוט לצפייה ובו רואים את ישראל אוגלבו מדבר אליו בתוקפנות יתר על המידה. 

רגב, באותה סיטואציה, היה מאופק וניסה להתעלם מהמילים הקשות שישראל אמר לו. רבים יצאו נגד התנהגותו של ישראל, אבל מאז עברו לא מעט מים בנהר ורק לפני ימים ספורים ישראל אף נכח במסיבת הבריכה שרגב ארגן לכל החברים מהתכנית.

"אני חייב להגיד שהישרדות זה משחק שמביא את כולם למצבי קיצון. יש גשמים, יתושים, תנאים לא תנאים... קרתה סיטואציה עם ישראל, אבל התגובות עליי היו מדהימות. כתבו שאני הישראלי היפה, שיש לי איפוק, שאני יכול להכיל", סיפר לנו רגב בראיון. "אנשים כתבו לי שאם מישהו רוצה לחנך את הילדים שלו - הוא צריך להראות להם את התגובה שלי, אבל אני דווקא ביקשתי מהלן להרחיק את הבת שלי מהמסך ולא לתת לה לראות את זה".

רגב הוד בקמפיין, יוני 2020
"אנשים כתבו לי שאני הישראלי היפה". רגב הוד בצילומי הפרסומת החדשה | צילום: יחסי ציבור

"לא לקחתי בחשבון שאדל, הבת שלי, חשופה לרשתות החברתיות. היא ראתה באינסטגרם את הקטע. היא שאלה את אמא שלה 'אמא, למה ישראל דיבר לאבא ככה?'. להלן היה קשה עם זה, היא לקחה אוויר. הסברתי לה עוד לפני הקטע מה הולך לקרות ולאן הרוח נושבת. הלן שונה ממנה, היא הייתה עונה ונכנסת לזה בכל הכוח. אני פחות נגרר, לא עושה הנהלת חשבונות עם אף אחד", המשיך רגב.

"אני מודה, זו הייתה סוג של השפלה", הוא הוסיף. "זה פגע בי. אני לא אשקר, היו לי דמעות בעיניים. זה לא שאני והוא מדברים אחד על אחד, יש עוד אנשים מסביב וכולם רואים מה קורה. אף אחד לא עצר את זה. עוד קצת והייתי נשבר".

אתה חושב שמגיע לישראל לזכות?

"עברו הרבה מים בנהר. יש חבר'ה טובים שם במשחק", אמר רגב וניסה להתחמק מלתת תשובה. "אנחנו רק בהתחלה, יש עוד דברים לדעת. רואים מי בן הברית שלי, אני בקשר מאוד טוב עם אסי בוזגלו, בעיני הוא אח שלי. אני ואסי לא היינו הכי מחוברים לפני הצילומים, אבל דווקא שם התחברנו".

רגב הוד בקמפיין, יוני 2020
"זו הייתה סוג של השפלה" | צילום: יחסי ציבור
רגב הוד בקמפיין, יוני 2020
נתראה בגמר? | צילום: יחסי ציבור