בנוסף לכל מה ששי מיקה הספיקה לעשות מאז שזכתה במיליון בגמר "האח הגדול", כמו מותג בגדי הים המצליח שלה ושלל קמפיינים והשקות, בשנתיים וחצי האחרונות היא מנהלת זוגיות יציבה ופוטוגנית עם בן הזוג שלה, מאור ויצמן.

בסוף השבוע האחרון ובלוקיישן רחוק במיוחד מדירת היוקרה המשותפת של השניים בתל אביב, ויצמן בן ה-30 כרע ברך והציע לשי להיות לו לאישה. בסוויטה מדברית ששכר עבור המאורע וייצמן שלף את הטבעת (עם היהלום הגדול והמרשים) ולמזלנו, גם תיעד את הרגע בעזרת רחפן שהעמיד מבעוד מועד.

על גדות הבריכה ועם נוף עוצר נשימה, מאור שאל את השאלה וגרם לשי מיקה לבכות מרוב התרגשות. מקורבים לכוכבת מספרים לנו שהיא כל כך לא ציפתה להצעה באותו הרגע, שהגיעה למקום לבושה בקז'ואליות ועם שיער רטוב.

View this post on Instagram

A post shared by Shay Mika (@shaymika) on

בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה רגעים ספורים אחרי ההצעה, מיקה כתבה לעוקבים ולעוקבות (שמיהרו לברך אותה) "אהבה ממט ראשון, כמו בסיפורים". אתמול (ג') היא פרסמה עוד תמונה מסוף השבוע הקסום ועליה כתבה: "אהבת אמת זה כשאתה לא מצליח להירדם כי המציאות שלך טובה מחלומתייך". אם אתם חושבים ששי מיקה הייתה היחידה שבכתה מהתרגשות ברגע שמאור כרע ברך, תחשבו שוב.