בסוף השבוע הקרוב זה קורה - אייל גולן יצעד אל עבר החופה יחד עם ארוסתו, דניאל גרינברג שנמצאת כבר עכשיו בחודש רביעי להריונה. בחמישי האחרון היא חגגה חינה מסורתית עם כ-150 אורחות קרובות והצליחה לרגש אותנו.

רגע לפני שכל הבלגן מתחיל, ארוסתו של הזמר התראיינה ל"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין (קשת 12) וסיפרה על הימים שעוברים עליה לפני והתחושות שמציפות אותה בדרך לערב החשוב בחייה: "ההתרגשות הגדולה תהיה בחופה ואחרי זה הכל ישתחרר".

"בגלל שהיום אני עובדת כמפיקת אירועים אז אני יותר שמה לב להכל", סיפרה הכלה לעתיד, "אבל אני באמת מרגישה בידיים טובות. אני חושבת שגם מפיקה ביום החתונה שלה לא צריכה להתעסק בזה, ואני משאירה הכל בידיים של אירית. אירית כל הזמן אומרת לי: 'את חופרת עכשיו אבל ביום האירוע את חייבת לשחרר'. אני לא יודעת מה יהיה ביום האירוע, אני מאמינה שאני אהיה לחוצה כי חשוב לי, אבל אין ספק שאני אצטרך להרפות ולהיות כלה רגועה".

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on

יושבות לך בראש הציפיות של כולם מהחתונה שלך?

"בסופו של דבר זאת החתונה שלי וזה אמור להרגיש אינטימי ביני לבין בן זוגי אבל במקרה שלי זה קצת אחרת. אני משתדלת לראות בזה חתונה נורמלית כמו כל חתונה ולשים את כל הרעשים בצד".

מאיפה נבע הרעיון להפריד בין החתונה לחופה?

"הראייה שלי לגבי החתונה שלי לא הייתה כל כך גרנדיוזית ומסוקרת, אז כן היה חשוב לי לשמור על אינטימיות מסוימת ולא מול 1,400 אנשים פלוס, אבל כמובן שכולם יראו את החופה וכל האורחים מעורבים, פשוט לא ברגע עצמו".

היו מלא הדלפות על הקונספט של החתונה?

"האמת שכל מה שיצא כולם יודעים כי כולם רוצים להיות מעורבים. אני עשיתי את השינויים שלי".

 

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on

יש אנשים שביקשו שתזמיני אותם?

"האמת שאליי לא היו כאלה, לאייל יותר. אני לא מתעסקת בכלל. מבחינתי יש רשימה ואנשים צריכים להבין שבניית רשימת מוזמנים לאירוע מתחיל ממעגל הכי קרוב ומשם מתקדמים. לא מתאפשר להרחיק לכת ולעשות חתונה בבלומפילד עם 12 אלף איש".

הביקורות עלייך מעסיקות אותך?

"לא, אני כבר לא שם. זה תהליך שאני עוברת עם עצמי בתוך מערכת היחסים ובצמיחה האישית שלי. אני בעשיה מאוד גדולה ובטחון מאוד גדול, אז הדברים הקטנים האלה לא נוגעים בי".

הבת של אופירה, אמילי, לקחה קשה ומתגעגעת לאייל גולן

"אמילי מהממת. אם גילי ירצה ואמילי כל כך מתגעגעת - שיקפוץ אלינו איתה ושתתן חיבוק לאייל. הנושא של אופירה לא אקטואלי ולא רלוונטי כך שאפשר לדלג על זה הלאה".

View this post on Instagram

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on