אנחנו עדיין מנסים להתאושש מהפרידה הדרמטית של מאיה ג'ריס ואלה לי להב, שסיימו ברעש וצלצולים את הקשר הקצרצר והרציני להפליא שלהן. אחרי פרידה מתוקשרת שכללה לא מעט האשמות קשות מצידה של מאיה ג'ריס למקורבים - ביניהן עלתה גם הטענה כי הסיבה לפרידה הייתה בגידה של אלה לי עם גבר מפורסם - השתיים נפגשו במקרה בסוף השבוע האחרון בבילוי במועדון – וכך זה נגמר.

כל אחת הגיעה למקום עם חבריה, ומיד החלה חרושת שמועות על קאמבק אפשרי. אלה לי ומאיה דיברו ונראו נינוחות ורגועות, כשמסביב אמרו שאולי הזמן הוריד את הלהבות ויש אפשרות כבר לחשוב על חזרה. כעת מקורבים מבהירים כי למרות האהבה בין השתיים, קאמבק לא עומד על הפרק – ולא נראה שהשתיים יחזרו זו לזרועותיה של זו.

מאיה ג'ריס, אלה לי להב (צילום: ellalee, אינסטגרם)
לא חוזרות. אלה לי להב ומאיה ג'ריס בימים טובים יותר | צילום: ellalee, אינסטגרם

"הן נפגשו במקרה ודיברו ממש בקטנה", סיפר חבר של השתיים ששהה במקום. "כלפי חוץ זה אולי היה נראה רציני, אבל זה היה סמול טוק חברי נטו. אחרי שהן סיימו את השיחה, כל אחת מהן הלכה לדרכה והמשיכה בבילוי עם החברים שאיתם היא באה, ולא היה שום דבר מעבר".

חבר אחר מוסיף כי עד כמה שידוע לו, הפגישה לא הציתה את הקשר מחדש. "אלה לי ומאיה דיברו כמה דקות כשנפגשו ומאז לא החליפו מילה, הן לא דיברו מאז טלפונית או סיכמו שיפגשו לדבר. זה התחיל ונגמר בזה. לא נראה שמאיה תסלח לאלה לי בקרוב על מה שהיא טוענת שעשתה לה, ונראה גם שעבר כבר יותר מדי דם רע בין שתיהן כדי שזה יישכח בקלות".