רק לפני מספר ימים הביצה המקומית שלנו רעשה מהגילוי הבא: כוהנת האיפור האהובה, אלין כהן בת ה-19 שחרטה על דגלי מוצריה את העובדה שהם אלו שעוזרים לה לעבות את השתיים הייחודיות שלה, נתפסה בשקר כאשר עמוד אינסטגרם מסתורי חשף כי שפתייה אינן טבעיות - מה שגרם לכהן ולאמא מירי (או בשמה העממי, גברת חביטורטי), להודות כי בגיל 17 וחצי כהן הצעירה התחילה להזריק חומצות לעיבוי השפתיים.

למרות שבאותם הימים המשפחה כולה הגיבה ונדרשה לפרשה, יום ההולדת של איימי כהן, האחיינית של אלין, הגיע והצליח לעשות שמח, אפילו בתקופת הקורונה העצובה. לכבוד הפיכתה לבת שנתיים, איימי הקטנה קיבלה מסיבה ראוותנית שכוללת שולחן ארוך וממותג, דיג'יי, שפים פרטיים ולקינוח: גם כלב גזעי שנקנה במיוחד עבורה.

כמובן, כהן בירכה את האחיינית שלה שאינה יודעת לקרוא ברשתות החברתיות וכתבה לה: "לפני שנתיים הפכת אותי לדודה בפעם הראשונה, הגעת לעולם והארת את כולו. כמה ציפיתי וחיכיתי לך נסיכה קטנה שלי. לא ידעתי שהלב שלי יכול להתרחב למימדים כאלה".

View this post on Instagram

A post shared by Aline Cohen (@aline_cohenn) on

"איימי שלי, אושר שלי, אני מאחלת לך שתמשיכי להיות הילדה הטובה שאת. מלאה בשמחת חיים וטוב לב. המשיכי להיות ילדה בוגרת באופן יוצא מן הכלל ולהאיר את הבית בשמחה ובאושר. דודה מבטיחה לשמור עלייך מכל משמר ולהיות איתך באש ובמים. אני אוהבת אותך עד שכואב לי בלב. מזל טוב נסיכה שלי".