באוגוסט האחרון סיפרנו לכם על המשבר החריף שפקד את הנישואים של אייל גולן ודניאל גרינברג, כאשר המילה גירושים עמדה על הפרק, אבל מאז הם הספיקו להביא לעולם את בנם הרביעי, רון, לערוך לו אירוע ברית גרנדיוזי, לנסוע יחד לחופשה משותפת בחו"ל - ובקיצור, לנסות לשדר אירועים כרגיל, מה שגרם ללא מעט מקורבים ומעריצים להתבלבל.

היום (שלישי), שעות ספורות לפני שהשניים הודיעו כי הם מתגרשים, גרינברג ערכה סשן שאלות ותשובות בעמוד האינסטגרם שלה, וכשנשאלה איך היא מתמודדת עם המעריצות של בן זוגה ועם הקנאה - זה מה שהיא ענתה: "בואו נדבר רגע דוגרי. מודה, החיים שלי קצת שונים מהנורמה. הזוגיות שלי קצת שונה מהנורמה. הבעל שלי קצת שונה מהנורמה. אבל אני אישה שלא שונה מאף אישה!".

"כל אישה קנאית לגבר שלה במידה כזו או אחרת, כמובן כשיש אהבה", המשיכה דניאל. "אצלי יש מורכבות אחרת ודרישה מסוימת לקבל דברים בצורה קצת שונה. איך אני מתמודדת? מבינה, אני מבינה שיש רצון להתקרב יתר על המידה, מבינה שיש ריגוש תמידי מצד אותן מעריצות, אני גם מבינה שבמקרה שלי לא תמיד אני יכולה לשלוט על הדברים. בנוסף אני הבנתי במשך הזמן שאף אחת לא חייבת לי כלום, אלא רק בעלי. הבנתי שנשים צעירות ופחות צעירות לא תמיד יסתכלו על הקן המשפחתי אלא על הריגוש הרגעי ויעשו מה שיעלה בדעתן וגם זה מקובל". 

סטורי דניאל גרינברג (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

"אבל לי זה קצת חורה לפעמים לראות חוסר כבוד של אישה כלפי עצמה וכלפי האישה שממול, ושוב – אף אחת לא חייבת לי כלום כך שהכל מותר. אם רק כל ילדה מתלהבת שלא עברה יותר מדי בחייה ובטח שלא יודעת מה הכוח של משפחה, הייתה עוצרת שנייה ושואלת את עצמה אם מה שהיא מחפשת לאגו שלה שווה את הקארמה הרעה הזאת על עצמה. מעריצות תמיד יהיו ושרק יישארו, אבל כבוד עצמי וכבוד האישה זה חשוב יותר מהכל. לי נותר מהמקום שלי לשמור על הבית שלי, על הילדים שלי, על האחים שלהם ששום דבר לא יפגע בהם ובאושר והשמחה של הבית. אישה לאישה מלכה".

מספר שעות לאחר מכן, הודעה על גירושים נשלחה מטעמם של בני הזוג: "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה. השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ואף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".