צילום וריאיון: הילה סלפטר

האלופה האולימפית לינוי אשרם הגיעה הבוקר (חמישי) לצילומים אחרונים לאריזת המוצר קורנפלקס של אלופות, עליה תתנוסס דמותה בעוד כמה שבועות. אשרם נבחרה להיות הפרזנטורית החדשה של תלמה לצד כוכב ה-NBA דני אבדיה, שנמצא בימים אלו בארה"ב, והשניים יחליפו את הפזרנטור היוצא עומרי כספי.

על סט הצילומים, במתיקות ומבוכה, לינוי ענתה על השאלות שלנו: "אני מרגישה מעולה. אני שמחה כל כך להיות פה ביום צילומים, זה כיף לי שאנשים יקומו לארוחת בוקר ויראו אותי על הקורנפלקס שלהם ויקחו ממני השראה ויבינו שכל אחד יכול להיות אלוף ואלופה. כל אחד יכול להגשים את החלום, עם כוח רצון והתמדה".

איך עברה עלייך התקופה האחרונה מאז הרגע ההיסטורי?
היו ימים מטורפים. עברתי מריאיון לריאיון, מצילומים לצילומים, בקושי היה לי זמן לעצמי. השתדלתי בין לבין לנוח כמה שאפשר. זה כבר הגיע למצב שאני הולכת ברחוב ואנשים עוצרים עם הרכב, צופרים לי ועוצרים אותי, אבל כיף לי לקבל את החום והאהבה הזו".

מה הכי ריגש אותך?
"קיבלתי כל כך הרבה תגובות. ראש הממשלה ונשיא המדינה התקשרו, וגל גדות התקשרה ונדיה קומנצ'י כתבה לי. באמת קיבלתי תמיכה ענקית וכל כך הרבה הודעות מרגשות. אני לאט לאט מתחילה לעכל את הזכייה, אבל כל פעם ההתרגשות עולה מחדש". 

לינוי אשרם חוזרת לארץ (צילום: MENAHEM KAHANA, AFP)
לא רוצה להתעורר מהחלום. אשרם | צילום: MENAHEM KAHANA, AFP

מה החלום הבא?
בינתיים אני לא רוצה להתעורר מהחלום הזה, עוד רחוק לי לחשוב על משהו חדש. אני כרגע חווה את הרגע ונהנית ממנו, זה משהו שאני אזכור כל החיים. עוד מעט אני אחשוב על חלום חדש".

לדעתך את ממותגת כסלב מן המניין? זה מעניין אותך בכלל?
"אני רואה ברחוב שאני כבר סוג של סלב, אבל אני בכל זאת ספורטאית אז אני אמשיך עם הספורט ואיהנה מהתמיכה והאהבה. אני פחות אחת שאוהבת להיות בפרונט, תוכניות ריאליטי או צילומים וזה, אבל לומדים גם להגיע לשם ולהיות שם".

אחת ולתמיד - יש לך חבר?
"כן, כבר שנתיים, הוא קצין לוחם בצבא. הוא היה איתי כל הדרך הזו, תמך בי ועזר לי, והיה לי כיף גדול לחזור כל יום אחרי אימון לחום ולאהבה שלו, וזה כיף".