אי שם ב-2017, לא הרבה זמן אחרי פירוק היחסים עם רוסלנה רודינה, היינו הראשונים לספר לכם על בחור חדש שנכנס לחייה. אותו בחור, איתי פז, הכיר את רוסלנה כבר בעבר ע"י חברים משותפים ומתחילת הקשר הבהיר לה ולכלי התקשורת כי הוא אינו מעוניין בכל חשיפה שהיא, לא באירועים מתוקשרים ובטח לא ברשתות החברתיות.

בראיון לייב באינסטגרם mako, אמירה בוזגלו ראיינה את רוסלנה במסגרת הלייב "שמח בבידוד" המשודר בימי ב'-ד'- בשעה 14:00 - ושאלה אותה על הזוגיות וגם על הרצון להתחתן ולהביא ילדים בעתיד. "איתי נורא אוהב את הפרטיות שלו, הוא לא אוהב מצלמות או להיות במרכז העניינים", הסבירה רוסלנה על איתי, שרק לאחרונה עברה לגור איתו בבית חדש ברמת גן.

View this post on Instagram

Love of my life

A post shared by (@ruslanarodina) on

"הוא ידע מי אני, אבל בגלל שלא תכננו שזה ילך לכיוון הזה - הוא לא ייחס לזה חשיבות", המשיכה רוסלנה. "היו לנו הרבה משברים עם עצמנו לפני שחשבנו על איך נעשה ומה נעשה. נורא הפריע לו שנהיה בזוגיות, הוא חשב שאני בר רפאלי ושרודפים אחרי עם מצלמה - עד שהסברתי לו שאני יודעת איפה יש פפראצי ואיפה מצלמים אנשים ולמקומות האלה אני פשוט לא מגיעה איתו".

למרות שבעבר היא הצהירה שחתונה זה לא נושא שנמצא בשאיפות שלה, אמרה רוס כשנשאלה ע"י אמירה האם היא חושבת על חתונה: "אנחנו נתחתן כשהוא יציע. אני לא מאלה שחושבות על הצעת נישואים ואומרות איך בא להן שזה יקרה".

"בסופו של דבר אנחנו עושים צעד צעד", אמרה רוסלנה כשנשאלה האם היא חושבת על להביא אח או אחות ליאן בעתיד. "גם זה יגיע, אבל כל דבר בזמנו".

View this post on Instagram

דווקא בימים אלו.. אני בוחרת להעלות תמונה שהיא התמונה האמיתית, שלי ושל הבן שלי מחייכים ובריאים, וככה אני רוצה להמשיך והתפקיד שלי כאמא-בת זוג, אחות,בת להורים לשמור על המצב הזה ככל שניתן.. אני יודעת שהרבה אנשים חווים היום תקופה שאי אפשר להסביר במילים, ואני מבינה אותם ואנחנו באותה הסירה ככל שנהיה יותר ממושמעים נחזור למצב הרגיל יותר מהר.. אני אישית מבקשת מכם לא לצאת מהבית זה לא בדיחה ולא צחוק ואף אחד לא גיבור כאן תתמודדו עם זה באופטימיות וברצון אחד גדול ומטרה שתציבו לכם אל מול העיניים! להיות מאחורי זה! אני אישית איבדתי לפני כמה ימים את סבא שלי וזה כאב שלא ניתן לתאר, אני לא מוכנה יותר לאבד אנשים בחיי! ולכן בואו נראה לוירוס הזה שאותנו אף אחד לא ינצח ושאנחנו יותר חזקים מזה. שמרו על אנרגיות סבלנות ובריאות של יקיריכם שיהיה המשך בידוד נעים עד כמה שאפשר!!! #לאעוזביםאתהבית

A post shared by (@ruslanarodina) on