2020 הצליחה לגרום לתקוה גדעון להתעייף. כן, זו אמנם הייתה השנה בה היא זכתה במיליון ש"ח כשניצחה את "האח הגדול", אבל בין כל הקמפיינים, החיים החדשים והקריירה - הגיעה גם הקורונה, שכלאה את כולנו בבתים וגרמה לנו לחשוב קצת יותר.

למרות הלו"ז הצפוף שלה והשתתפותה בעונה החדשה של "גולסטאריות", לפי הפוסט החדש של תקוה, היא ישבה וחשבה לא מעט על הנעשה בתעשיית הבידור ועל המסרים שמועברים ע"י סלבס ברשתות החברתיות. "עייפתי מתמונות טרנדיות ופוטוגניות של אנשים בדובאי. נמאס שעסקים קורסים, משפחות מתפרקות והשכנה ממול יורדת מוקדם בבוקר כשאף אחד לא רואה לפח הירוק לבדוק איזה ארוחת בוקר מחכה לה מהשאריות של 'קפה שקד'. 2021, את יותר ממוזמנת להעיף מפה את אופנת 'אישה לאישה מלכה' ו'העצמה נשית' - כי החיים עצמם הם יותר מסתם סיסמאות והגיע הזמן ליישם".

כשתקוה אומרת "טרנד 'אישה לאישה מלכה'", היא מדברת כמובן על לא אחרת מנטלי דדון שהביאה לעולם את הסלוגן ואף פתחה עמוד אינסטגרם בשם הזה שכל כולו פרגון הדדי בין אישה לאישה. אם תהיתם, יש גם פילטר בשם "אישה לאישה מלכה" שהיא הוציאה לאור בעצמה.

נטלי דדון (צילום: מתוך האינסטגרם של נטלי דדון)
חטפה אש. דדון | צילום: מתוך האינסטגרם של נטלי דדון

"קצת מאסתי מהטרנד 'אפשר גם בלי פילטר', בזמן שהמשפט כתוב תחת תמונה שצולמה ע״י צלם מקצועי, תאורת אולפן ופסל שישב לה על הוודג׳ מאתמול בבוקר", המשיכה גדעון וירתה לכל עבר. "אני גם אאמין לכל מי ששתה קפה בבוקר, גם אם לא צילם את הקפסולה או המכונה, באמא. ועוד לא שאלתי מתי נגמרת תחרות ה'למי יש את בגד הים עם הכי פחות בד'? מי המציא אותה לעזאזל? ולמה? נשבעת שהפרצוף שלך הרבה יותר יפה ומעניין מהמפשעה שלך".

"אפשר גם לשחרר את מסיבות קורונה וריקוד סיום בידוד, מי ישמע השתחררת עכשיו משלוש שנות שירות בצנחנים", סיכמה גדעון את דבריה. "הקורנה לקחה לנו את הטיולים, הברים, בתי הקפה, הקניון ואפילו סתם לקפוץ לסבתא - אז לפחות שתחזיר לנו את האותנטיות. 2021, התחלת בטוב והבאת איתך רוח של תקוה, פליז אל תפלי גם את לשיט של 2020".

תקוה גדעון, 2020 (צילום: אינסטגרם - tikvagidon)
בום. תקוה גדעון | צילום: אינסטגרם - tikvagidon