אתמול (ד') סיפרנו לכם בצער שאחרי ארבע שנות נישואים ושש שנות זוגיות, שלומית מלכה ויהודה לוי נפרדו. השניים תחזקו זוגיות נוצצת ופוטוגנית בשנים האחרונות, אך נעלמו בחודשים האחרונים וירדו מתחת לרדאר. אחרי שמועות רבות על פרידה, אתמול הן התבררו כנכונות, והשניים אכן החליטו להפריד כוחות.

מאז אנחנו מנסים לעכל את החדשות העצובות ואיתנו כל אזרחי ישראל. סימני השאלה מתווספים והצורך לקבל תשובות עולה. מסתבר שהישראלים עושים הכל כדי לקבל את התשובות שהם זקוקים להם, וביממה האחרונה יהודה לוי ושלומית מלכה טיפסו לראש טבלאות החיפוש ברשתות.

ויקיפדיה יהודה לוי (צילום: ויקיפדיה)
אחרי הפרידה: יהודה לוי מקום ראשון בחיפושים של גוגל | צילום: ויקיפדיה

למעלה מ-50 אלף איש חיפשו ביממה החולפת את שמם של יהודה לוי ושלומית מלכה בגוגל, והקישו שלל שאלות קשורות ("יהודה לוי ושלומית מלכה נפרדו", וכדומה). גם באנציקלופדיה המקוונת ויקיפדיה הערכים של יהודה ושלומית נסקו, ולמעלה מ-7,000 אנשים נכנסו לערך של יהודה (שטיפס למקום השלישי ברשימת הערכים הנפצים ביותר אתמול), ומיד אחריו שלומית, עם 6,082 כניסות.

יהודה לוי ושלומית מלכה הכירו בשנת 2015, שנתיים אחרי הפרידה הסופית של יהודה מהאקסית המיתולוגית, נינט טייב. השניים התחילו לצאת כששלומית הייתה בת 21 בלבד ויהודה בן 35, וכבר ברגע שהכירו היה ברור שהם רציניים מתמיד. מאז הם פרסמו זוגיות מאוהבת בעמודי האינסטגרם שלהם, עד שלפני מספר חודשים יהודה נעלם מעמוד האינסטגרם של שלומית - והשמועות התחילו. התמונה האחרונה ששלומית פרסמה בה יהודה מופיע הייתה במרץ 2020, והתמונה האחרונה שיהודה העלה של בת זוגו הייתה במאי 2019.