לפני ימים ספורים חזרנו קצת בזמן בידיעה שעלתה כאן ב-mako סלבס וקשורה לברק שמיר ונועה קירל. אמנם השניים נפרדו לפני שלוש שנים, אך נוכחים בשבוע האופנה בו ברק שמיר לקח חלק סיפרו לנו כי בזמן שהתנגן שיר של נועה קירל ברקע - שמיר מיהר לגשת לדי ג'יי ולבקש ממנו להחליף.

"ברק מיד ביקש בלי שירים של נועה כשהוא על הסט", חשף בפנינו נוכח במקום. כבר אז שמיר הגיב לנו כי: "בסך הכל ביקשתי שירי היפ-הופ באנגלית מההפקה, אין שום קשר לנועה, לא ברמה האישית ולא ברמה המקצועית", אך בצילומים לקמפיין הקיץ של "אופטיקנה" שהתקיימו היום, היינו חייבים לשאול אותו באריכות על הנושא.

פרסמנו לאחרונה שבשבוע האופנה שמו ברקע שיר של נועה קירל וביקשת שיחליפו. מה בדיוק קרה שם? סיימתם בכעס? הפרידה לא מאחוריך?

"האמת שממש לא סיימנו בכעס, אני ונועה סיימנו בטוב והכל בסדר. באותו נושא ספציפי זה קצת יצא משליטה, בסך הכל ביקשתי שיחליפו שיר שלה לשירי היפ-הופ, כי זה מה שאני אוהב לשמוע. התנגן שיר של נועה ברקע ואנשים התחילו להוציא דברים ולעשות מזה רעש ובלגן, את התגובה שלי כבר נתתי בנושא וציינתי ב-mako שאין קשר לנועה לא ברמה האישית ולא ברמה המקצועית, פשוט רציתי לשמוע מוזיקת היפ-הופ. אני באמת מכבד ומעריך את כל מה שנועה עושה".

נועה קירל וברק שמיר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נועה קירל, יחסי ציבור)
"סיימנו בטוב והסיפור על השיר יצא מפרופורציות". שמיר וקירל על סט הצילומים בשנה שעברה | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של נועה קירל, יחסי ציבור

ספר לנו קצת למה אתה מצטלם היום.

"אנחנו מצטלמים לקמפיין הקיץ של 'אופטיקנה'. אני חוזר לשגרה קצת בצילומים קליליים, כיפיים. הקורונה פגעה בי כמו שהיא פגעה בכולנו. המון עבודות בחו"ל בוטלו, היו עבודות שכבר היו סגורות וקיבלנו ביטול. אני שמח שלפחות אנחנו יוצאים מזה".

בת הזוג שלך התגייסה ממש לא מזמן. אתם מצליחים לשמור על קשר?

"זה באמת יותר קשה לשמור על קשר. אין מה לעשות, עושים פייס טיים וכל מה שזוגות אחרים עושים. זה מרגש שהיא על מדים".