בוקר למחרת האסון בהר מירון, בו נמחצו למוות 45 בני אדם, ליהיא גרינר כבר פרשה את משנתה ואמרה למצלמת הסטורי: "פסיכים. מה קרה? התפללתם יפה מאוד, ואוו, תראו מה עשיתם" וחטפה תוך שעות ספורות איומים, גידופים וגם לא מעט הסרות עוקב.

מאז היא כבר פרסמה אלפי התנצלויות, ירדה אל מתחת לראדר כשסגרה את חשבון האינסטגרם שלה וגם זכתה לחיקוי ב"ארץ נהדרת". הבוקר בתכנית "מעירים את המדינה" עם מאיה בצלאל עסיס וקותי סבג ברדיו "לב המדינה", גרינר חשפה: "'מה הכתובת שלך? אני בא להרוג אותך' - זה האיום הכי גרוע שקיבלתי".

ליהי גרינר פורצת בבכי בסטורי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר )
"הכי קל עליי". ליהיא גרינר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר

"לתקשורת לא היה יותר מידי על מה לכתוב בזמן הזה אז הרגשתי שאני זו שאחראית לאסון במירון, התקשורת כן פימפמה, אבל אני אגיד לכם מי עשה את הגרוע ביותר - זה רק הסלבריטאים".

מיה לנדסמן עשתה גרוע הרבה יותר ולא עשו לה את זה.

"יש את הסלבריטאים שכל היום מראים בכי ועצוב להם על ישראל ואחר כך הם במסיבת בריכה אצל חברה, זה דבר הרבה יותר מכוער בעייני. באמת כואב לך? מה את הולכת לחגוג? מילא תחגגי, אבל למה להעלות סטורי, זה פייק".

ליהיא גרינר מציגה את תוצאות הניתוח למתיחת הבטן (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
"הרגשתי שאני זו שאחראית לאסון במירון" | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12

יותר קל על ליהיא.

"הרבה יותר פשוט עליי. אם יקללו את מיה זה לא יהיה מספיק מעניין, סורי. אני כל כך התחזקתי בכמה שבועות שנעלמתי, נשארתי בשקט בזמן שאני הכי צריכה לדבר ולקדם".