עוד פחות מחודש זה יקרה, החתונה המדוברת של אייל גולן וארוסתו דניאל גרינברג. ואם כבר חתונה בסדר גודל כזה, אז כמובן וכמובן שגם מסיבת רווקות אקסקלוסיבית במיוחד באחד מהיעדים הכי פוטוגניים בעולם, ובשביל תמונות טובות, אין שום סיבה לא להיעזר בקצת אנשי מקצוע גם שם.

דניאל גרינברג בזנזיבר, פברואר 2020
מאחורי התמונה הזו עומד צוות של מאפר וצלם | צילום: אהוד שגב

רק לפני יומיים, גרינברג והחברות הקרובות ביותר (ביניהן שגית רביבו, הלן הוד ואירית רחמים) עלו על טיסה לזנזיבר הטרופית לחגוג ארבעה ימים של מסיבת רווקות. כיאה למעמד הרווקה, מדובר בהפקה שכולה יחס VIP בחסות קאווה גרופ.

אלא שלא כמו בכל מסיבת רווקות, לחבורת החברות הקרובות הסתננו גם שני גברים. הם כמובן גם נכללים ברשימת הקרובים למאורסת, אבל לא רק בגלל זה הם קיבלו הזמנה לחופשה המפנקת.

 

שני הגברים, כך מתברר, מלבד היותם חברים קרובים, מחזיקים בתפקידי מפתח בהפקה. האחד הוא צלם מקצועי בשם אהוד שגב, שצילם לא מעט פעמים את גרינברג, את משפחתה וגם את אייל גולן. והשני, ריי ריימונד, הוא מאפר ומעצב שיער.

הם שני הגברים היחידים שקיבלו אישור להיות חלק מהדבר המסקרן הזה, ורק כלת השמחה דניאל גרינברג זוכה בהטבה של תיעוד מהוקצע ומדויק שכולל איפור ושיער מסביב לשעון. מי אמר חלום ולא קיבל?

על פי מקורבים, האווירה באירוע טובה והחברים נהנים משלל פינוקים. אם תהיתם מדוע אתם לא רואים הרבה תמונות ברשתות החברתיות, זה מכיון שהתמונות שעולות הן רק אלה שבהן גרינברג נראית מושלם בעזרתם של ריימונד ושגב. אנחנו נמשיך לפנטז על מעצב שיער וצלם שילכו איתנו לכל מקום, כולל חוף הים.

מטעמה של דניאל נמסר: "אין תגובה".