מירן בוזגלו זועמת: בכתבה ששודרה באולפן שישי על נשותיהן של בני משפחת בוזגלו, נאמרו לא מעט דברים שנויים במחלוקת. אב המשפחה, יעקב בוזגלו, התייחס בין היתר לנשות המשפחה וציין כי אמר לכל אחת מהן לדאוג לבניו לארוחות, שכן הם שחקני כדורגל וצריכים לא מעט חום ודאגה מסביב. עוד הוא אמר כי לא יכול להיות שוויון בין גברים לנשים.

הכתבה ששודרה, כך מתברר, גרמה לחוסר שביעות רצון בקרב נשות הבוזגלוס שהתראיינו גם הן. מירן ומאור כבר הביעו את כעסם על העריכה, לטענתם, ופרסמו בסוף השבוע האחרון סטוריז בהם ציינו כי גם הם הופתעו מהאור בו הוארו בכתבה והבהירו כי בבית משפחת בוזגלו אין אפליה בין גברים לנשים, וכולן משלבות בין עבודה לחיי משפחה.

בראיון ל"רדיו לב המדינה" בתכנית של קותי סבג ומאיה בצלאל-עסיס, התראיינה מירן הבוקר (א') והרחיבה בנושא: "אמרו לנו שיעשו כתבה על העצמה נשית ועל כמה נשות הבוזגלוס חזקות ומנהלות קריירה ומשק בית. אמרו לי שנצא באור חיובי, ומה שעצוב זה שגם אחרי הכתבה אמרו לי שהכתבה יצא מדהימה ושאנחנו נהיה מרוצות. זה היה נורא, עשו את זה כל כך שוביניסטי ומזעזע... כאילו אנחנו חיים כמו לפני 40 שנה, אני נותרתי ללא מילים".

מירן בוזגלו. יוני 2020 (צילום: מתוך instagram)
זעמו. מירן ומאור בוזגלו | צילום: מתוך instagram

"בחרו לשים משהו שהוא רחוק מהמציאות, זו עריכה מגמתית", הוסיפה מירן. "לא הרגשנו את זה במהלך הצילומים, מן הסתם כל אחד אחראי על מה שהוא אומר. גם מאור בסוף הכתבה אמר שהוא הכי מפרגן לנשים. מן הסתם לגבי מה שיעקב אמר בכתבה - אין לי שליטה על זה והוא גם מדור אחר לגמרי. שמו מצלמות במטבח, לא חשבתי שיראו רק את זה ויציגו את זה כאילו הנשים במטבח והגברים במרפסת מעשנים סיגריה".

מירן, אני מכירה אותך אופן אישי ואת לא שפחה של מישהו, מה עשית אחרי שהכתבה שודרה?

"יש לנו קבוצה של כל הצוות של אולפן שישי עם גיל ריבה ובנות המשפחה. כל אחת כתבה על שעל לבה, אני כתבתי גם ואז יצאתי מהקבוצה. כתבתי שזה עשה לי נזק בלתי הפיך ושחבל שזה נערך ככה. אני רואה שהרשת גועשת על זה עד עכשיו. רואים כמה אנחנו נשים חזקות, ובכתבה אחת בפריים טיים פשוט ניסו להרוס הכל".

"אני אדם שמאוד נוטה להאמין לאנשים", סיכמה מירן את דבריה, "אם באים ואומרים לי שעושים כתבה על העצמה נשית ועל נשות הבוזגלוס, מה, לא תאמין שזה מה שיהיה?".