הזוג המאוהב דניס והדר, שהכיר מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", הגיע לקבל את השבת יחד עם אבי כאכון ונתקל בכמה שאלות קשות במיוחד, שהצליחו להשאיר את שניהם מבולבלים. "אין דבר כזה זוג מושלם", ענה דניס אחרי שכאכון הצהיר שעל פניו הם נראים כמו הזוג המושלם, "יש ויכוחים ויש ריבים. אתמול הייתה לנו שיחה שהיינו צריכים להתחבק וקצת לבכות ביחד. וזה בסדר, כל עוד היא מרגישה בנוח לבוא ולפתוח את הדברים שמפריעים לה זה מעולה". 

השניים ישבו באולפן כשהיד של דניס מונחת על הדר לאורך כל השיחה, והדבר הוביל את המנחה לשאול אותם אם הם אי פעם דיברו על ילדים וחתונה. "בתיאוריה", אמרה הגר וזרקה את הכדור אל עבר בן זוגה, "תפנה אליו את השאלות האלה. כאכון לקח את התשובה של הגר כחיובית, מה שהשאיר את התשובה לשאלה בידיו הבלעדיות של דניס. כדי להעצים את המתח ולפתוח אפשרות של הצעת נישואים רשמית בשידור חי, צפו כל הנוכחים באולפן בקטע המפורסם מתוך התוכנית, בו דניס מקריא להגר ביום ההחלטות את המכתב שגרם לו לבכות. 

מבחן החבר'ה של דניס והדר (צילום: תומר שטיינברג, קשת 12)
מה האורחים בחתונה חושבים? | צילום: תומר שטיינברג, קשת 12

גם הפעם, חודשים רבים אחרי אותו רגע, דניס לא הצליח לעצור את ההתרגשות ודמע. "אם יש מתישהו סיטואציה שאנחנו צריכים לדבר על זה, פעם ראשונה צריכה להיות שזה רק אני והיא", אמר, "זה משהו שעד היום לא דיברנו עליו ברצינות ואין מה לפתוח את זה לכל העולם. אני חושב שזה לא נכון כלפי וכלפיה". אין בעיה דניס, אנחנו נחכה בסבלנות, בלי לחץ.