דור חדש של כוכבים צעירים כובשים את התעשייה המקומית בתקופה האחרונה, ואם יש משהו שאנחנו אוהבים יותר מהכל זה לגלות את האחים הצעירים של הכוכבים שאנחנו הכי אוהבים. אחרי שגילינו את אחיה של דניאל גרינברג, אחותה הצעירה של קארין עליה ואפילו את אחיה של דנית ליבנת, כעת הגיע הזמן להכניס אח נוסף למאגר: תכירו את האח הצעיר של ניב סולטן.

ניב סולטן, אחת הנשים היפות והמוכשרות בישראל, לא טרחה לספר לנו שיש לה אח קטן חתיך ומוכשר, ונאלצנו לגלות אותו רק עכשיו *כשהוא צועד על השטיח הוורוד בפסטיבל קאן יחד עם יהודה לוי ושני כהן*. אז נעים להכיר – בן סולטן, אחיה בן ה-18 של ניב שמטפח קריירת משחק טרייה. למרות גילו הצעיר, סולטן קטף תפקיד מרכזי בסדרה המצליחה "עלומים" (כאן 11), שיצרו נירית ירון ועמית דקל ומתחרה בסדרה של אחותו, ניב, "ילדות סכסכניות" שגם היא מתחרה עכשיו בתחרות הסדרות של פסטיבל קאן.

האח החתיך של ניב סולטן (צילום: פרטי)
יש דברים כאלה? לא. האח הצעיר של ניב סולטן | צילום: פרטי
האח החתיך של ניב סולטן (צילום: פרטי)
מביא את זה בקאן. בן סולטן | צילום: פרטי

בן הצעיר יתגייס בקרוב לתיאטרון צה"ל והוא מטפח עמוד אינסטגרם של כוכב שממש בקרוב יפרוץ. אם קיוותם לשדרך את הכישרון הצעיר לאחותכם הקטנה אנחנו נאלצים לאכזב אתכם, כי כמו שזה נראה בעמוד האינסטגרם שלו בן מטפח זוגיות יפה ופוטוגנית עם בחורה צעירה בגילו העונה לשם טלי. מחכים לראות אותך על המסך הגדול!

האח החתיך של ניב סולטן (צילום: פרטי)
כן כן, לצד יהודה לוי. סולטן | צילום: פרטי
האח החתיך של ניב סולטן (צילום: מתוך האינסטגרם של בן סולטן)
חמסה. בן סולטן | צילום: מתוך האינסטגרם של בן סולטן
האח החתיך של ניב סולטן (צילום: מתוך האינסטגרם של בן סולטן)
בת מזל. בן סולטן והחברה | צילום: מתוך האינסטגרם של בן סולטן