בזמן שברקע עומדת השאלה הכי חמה של הזמן האחרון, האם "רזית" היא מחמאה או ציון לא לגיטימי שרק מקבע את הנורמות החברתיות, ליהיא גרינר, שכמובן כבר מיהרה לקחת צד ולקבוע שאכן מדובר במחמאה עבורה, עברה תחת סכין מנתח ועיצבה לעצמה פופיק חדש מהניילונים.

במכוון או לא במכוון, אסייג פרסמה אתמול (ג') את תמונותיה כשהיא בהלבשה תחתונה על סט צילומים. "הפופיק הכי יפה שיש", היא כתבה על אחת התמונות, ורבים לא יכלו שלא לחבר את הקווים ולקשר את הצעד באופן ישיר לליהיא גרינר.

לפני ימים ספורים גרינגר סיפרה על הבחירה לעבור ניתוח למתיחת בטן, כי אחרי שלוש לידות - יש לה "פאוץ'" שצריך התערבות רפואית. אתמול, זמן קצר לפני שפרסמה אסייג את תמונותיה, פרסמה גרינר את התוצאה הלא סופית בסרטונים בהם חשפה את הבטן ואמרה "תראו את הפופיק שלי, כל הבטן שטוחה".

"קוראים לזה לחיות מתוך אהבה גדולה, שלא תלויה במשקל", כתבה אסייג בפוסט שפרסמה אחרי ליהיא. לבחור לאהוב את עצמך. נולדנו בלי פתק החלפה, זו החבילה והיא מושלמת. נקודה". ליהיא, כמו ליהיא, עוקבת אחר לירז ושלחה לה מסר בתגובה משעשעת. "אני מתה עלייך", כתבה גרינר ללירז, "אבל דברי איתי אחרי שלוש לידות, סיסטר".

לירז אסייג נגד ליהיא גרינר (צילום: מתוך instagram)
מישהו קרא לפופיק שלך מכוער? אסייג | צילום: מתוך instagram

בשיחת mako סלבס עם אסייג, היא מספרת לנו: "לא הייתה שום כוונה לליהיא, הכוונה היחידה שלי הייתה זו שתמיד אני מכוונת אליה - להראות לעוקבות המושלמות שלי שאין מקום להסתיר ולהתבייש בגוף שלך", אמרה והוסיפה: " הגוף שלך הוא שלך והוא מושלם בדיוק כמו שהוא. העלתי על זה פוסט שיצר הרבה שיח".