בעתיד הקרוב, כשנסתכל לאחור על תקופת הקורונה סביר להניח שבין זכרונות של חגים בהסגר וציטוטים נבחרים כמו "אהבה זה ריחוק" ו"כולנו סבון", נסתכל אחורה וניזכר באינפלציית הברכות של הזמר והכוכב בן ה-14 דקל וקנין שכבשו את הרשתות החברתיות פעם אחר פעם.

הילד הטברייני עשה קריירה ענפה מלברך אנשים בכל הגילאים ולכל מטרה כשבסוף סרטון הברכה שלו הוא שר את השיר שלו שהפך מזמן ללהיט, "יום גשום כבר סוף עונה". וקנין בן ה-14 חתם לאחרונה בחברה של אייל גולן "ליאם הפקות" ואף זכה לחיקוי קורע ב"ארץ נהדרת".

בשבועות האחרונים מסתובב ברשת סרטון שצולם לפני כמה חודשים ובו נראה וקנין יושב באירוע לצדו של שמוליק הרוש, אחד העבריינים הבכירים במדינה. "אתה לא אמין ואין לך מילה, אתה לא אותו הגבר שהיה בהתחלה", שר וקנין לבקשתו של הרוש לאויב שלו, מיכאל מור, ראש ארגון פשיעה בנהריה שיושב כיום בכלא.

View this post on Instagram

A post shared by ספר התורה של עם ישראל (@mysefertorah) on

אתמול, כשבוע לאחר שהגיב הזמר הצעיר לאותה הפרשה וטען כי בכלל לא ידע בזמנו מי זה מיכאל מור וסיפר: "אמרו לי להקדיש שם, הקדשתי, ואני לא ידעתי למי התכוונתי", הגיע וקנין לכתוב אות ב"ספר התורה של עם ישראל" לברכה והצלחה, ביוזמת הרב דוד אברהם פרסמן, במטרה לייצר חיבור ואיחוד בעם ישראל.

אחרי שחתם, וקנין הקדיש לנוכחים את שיר חסידי, וזכה בעצמו לברכה מהרב הידוע שאמר לו בהתרגשות: "אנשים כל כך אוהבים אותך... אתה אור גדול ואתה מרגש את כל החושך. כולם מתעסקים באהבה ובטוב שיש בך. מפרגנים אחד לשני בזכותך כי הם מבינים שהברכה עושה טוב".

View this post on Instagram

A post shared by דקל וקנין - Dekel Vaknin (@dekel_vaknin_) on