כחודש אחרי שיצא מבית "האח הגדול", עם לא מעט בקורות וכעס מהציבור סביב מערכת היחסים שניהל בבית עם לינור סביניק, רמי ורד נעלם מאור הזרקורים, ובניגוד לחבריו מהבית - הוא מתרחק מאירועים מתוקשרים, מפגשים חברתיים וראיונות בכלי התקשורת השונים.

מאז שרמי יצא מהבית כבר פורסם מספר פעמים כי הוא חזר לבת הזוג שלו, לימור קרליק קורן, איתה היה בזוגיות לפני שנכנס לבית, אך ורד כבר הבהיר ברשתות החברתיות כי זה לא נכון והם לא בדיוק ביחד. בימים האחרונים דובר לא מעט על קאמבק של רמי ולימור והדבר הצליח לעורר את חמתו והוא בחר להגיב בטוויטר.  "נכנסתי לאח כשאני בזוגיות עם אישה שאני אוהב, הכרתי את לינור, היינו מאוד מיודדים... נכון, עריכה מגמתית וכו'... כשיצאתי וראיתי כמה פרקים הבנתי למה חברה שלי החליטה להיפרד ממני. אם זה היה הפוך, הייתי נפרד ממנה".

רמי ורד צולם עם החברה (צילום: פרטי)
הבהיר שהם לא יחד - וצולם יחד איתה. רמי ורד ולימור | צילום: פרטי

"נכון שלא היו יחסים גופניים, נכון שלא התאהבתי, אבל רואים את מה שרואים - יחסי אבא ובת זה לא. נכון לעכשיו מאז התוכנית לא הייתי בקשר עם לינור למעט כמה הודעות, כי ברור לי שמה שהיה שם חרג מידידות. ורבאק, לא הגיל ולא שום דבר אחר מתחבר פה הגיונית ואני מאוהב בחברה שלי, אז מה הטעם? קיצר, נדפקתי ומגיע לי".

ורד הוסיף וציין כי פרסומים שונים על קאמבק לבת הזוג שלו רק מזיקים לו ולה ומחבלים בניסיונות שלהם לעבוד על הקשר הזוגי. ברשת, כמו ברשת, גם אחרי שרמי הבהיר כי הוא ולימור לא יחד - רבים שעוקבים אחר השף אורן אסידו הבחינו בסרטון שעלה אצלו בעמוד כי רמי נמצא אצלו בבית יחד עם לימור, האקסית. יחזרו או לא? רק הזמן יגיד.

רמי ורד, לינור סביניק (צילום: צילום מסך, רשת 13)
כבר לא בקשר לדבריו. רמי ורד ולינור סביניק | צילום: צילום מסך, רשת 13