בחודש ספטמבר האחרון, שנה אחרי שהתארסו, טל טלמון ולירן שטראובר גילו לעולם כי הם נמצאים בהריון ראשון. שבועות לאחר מכן השניים חשפו כי הם מצפים לבן בכור, ומאז אנחנו עוקבים בהתרגשות אחרי ההריון המשמח בביצה.

הימים עוברים וטל מתקרבת בצעדי ענק ללידה המרגשת, וכעת, כשהיא בשבוע ה-29 להריונה, היא הגיע לאולפן של פאולה וליאון, וחשפה כמה מהתגובות הטובות וגם המרושעות, שהיא מקבלת על ההריון המרגש. "אני לא יכולה לעשות דיאטה, אני בהיריון חבר'ה", היא הבהירה. "אני מדדה וגדולה, אבל מברכת על כל רגע".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Talmon | טל טלמון (@talmontal)

 אילו תגובות את מקבלת?

"שלשום קיבלתי הודעה של 'מתי הפילה הזאת כבר ממליטה? כמה חלב יש שמה, האם אפשר לינוק?'. הבנתי שיש לי היריון ענק ואמרתי לעצמי, 'אוקיי, עשית הפרייה, הכל טוב, אני לא פה על מסלול אופנה, אני בהיריון. אני מגדלת אוצר בתוך הבטן. יש כאלה שהן מקל עם בטן ויש כאלה שהבטן הולכת רוחבית, כמוני".

"חלק מהתגובות מחלחלות, אני רוצה לענות אבל לירן אומר לי - 'מה את מתעסקת בשטויות? מי זה ומה זה?'. יש גם אנשים ברחוב שאומרים לי, ראיתי אמא עם תאומים ואמרתי 'יואו, מה זה הדבר המושלם הזה?', והיא אמרה לי - 'איזו מתוקה, גם את מצפה לתאומים, נכון?'. לא, לחמישייה, אין לי, יש לי אחד. מזה אני לא נעלבת כי זה בתמימות וזה בחמידות, אבל יש אנשים שזה רוע טהור".

View this post on Instagram

A post shared by Tal Talmon | טל טלמון (@talmontal)