בסוף השבוע האחרון ובצל ההקלה בהנחיות משרד הבריאות, שירן סנדל ציינה את יום הולדתה. מפיקת האירועים אירית רחמים הרימה את הכפפה והחליטה להפיק לה מסיבה מושקעת בביתה הפרטי, אליה הגיע כ-12 חברים קרובים.

כלת יום ההולדת והמפיקה, כמ גם האורחים והאורחות שנכחו במסיבה, העלו לאינסטגרם תמונות מהאירוע. עוקבים רבים הבחינו כי למרות העובדה שנכחו מעט אנשים, מדובר בהפרה בוטה ומסוכנת של ההנחיות ותהו מדוע מי שאמורות לשמש דוגמא, בוחרות לחגוג בראוותנות בעיצומה של תקופת הסגר.

הביקורות החלו לצוץ וסנדל כתבה לעוקביה: "לפני שאגיד תודה לכולם אני רוצה להתייחס לכתבות שהיו היום בחדשות על ה'מסיבה הענקית' שאירית עשתה לי", הסבירה השחקנית: "אל תאמינו לכל מה שנאמר בתקשורת. בכתבה נאמר שאירית עשתה לי מסיבת יומולדת עם עשרות אנשים וזה שקר גס ודוחה שאין רחוק ממנו מהאמת".

View this post on Instagram

A post shared by shiransendel (@shiransendel) on

הבוקר רחמים הגיעה לפאנל של ניב רסקין ב"חדשות הבוקר" (קשת 12) והתייחסה למהומה שנוצרה סביב אותו אירוע. "חד משמעית מצרה על כך", אמרה מפיקת העל שהייתה אחראית על חתונתם של אייל גולן ודניאל גרינברג כשנשאלה אם היא מתחרטת.

"אני רוצה להגיד, יש פער מאוד גדול בנתונים. היו אצלי 12 אנשים, וזה כולל המשפחה הגרעינית שלי. לא עשרות. חגגתי לשירן סנדל שלא ראתה את אמא שלה וציינה יום הולדת. ממש לא עשיתי הפקה".
 
יכול להיות שלא הייתן צריכות לצלם את המסיבה?

"שמעת מה אמרתי בהתחלה? בראש ובראשונה מצרה ומביעה התנצלות, אני לא הולכת עכשיו בסט להגיד מה קורה מאחורי האולפן פה, מה קורה בבמת העצמאות, אני לא שם. מצרה חד משמעית, אם אני דמות ציבורית שמשקפת את עולם האירועים, לא הייתי צריכה לעשות את זה".

View this post on Instagram

A post shared by shiransendel (@shiransendel) on