את שני יוסיפון הכרנו לראשונה בפרק האחרון, ומאז היא לא יוצאת לנו מהראש. שימו לרגע בצד את שמלת שיפון-משי המטורפת שלבשה, כמו גם את האירוח החמים והביתי ליעל דורון בביתה, מה שתפס לנו את העין הוא הכניסה המרגשת שלה לחופה לצלילי השיר הפרסי "Yar Mobarak". דני זיסקינד, הלוא הוא החתן, לא יכול היה להישאר אדיש למאורע, וההתרגשות שלו כבשה אותנו ואת שני ברגע.

זאת הסיבה שאבא של שני לא הגיע לחתונה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני יוסיפון , קשת12)
ואיזה כישרון נוסף היא מגלה בסרטון? | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שני יוסיפון , קשת12

נכון, עדיין מוקדם מדי לדעת מה יעלה בגורל הזוג של "חתונה ממבט ראשון" (הערב בקשת 12), אבל אין ספק שההתחלה מבשרת טובות. ובמיוחד לאחר איחוד המשפחות וההבטחה לעלי גפן שגרמו לנו לרוץ מיד למטבח ולחפש עלי גפן במקרר. מיותר לציין שלא מצאנו.

בחזרה לעניינו, מי שבלט בהיעדרו היה אביה של שני, ואחרי לא מעט שאלות גולשים בנושא היא פרסמה את הסטורי שמסביר את הסיבה. "אבא שלי, באבא ג'ון שלי, הוא איש צנוע ורגיש (בן 80 השנה)", כתבה, "לא רצינו להעמיס עליו, שייבדל לחיים ארוכים וטובים. אני בת זקונים להורים שלי שהם כל עולמי". 

אם אתם מכורים כמונו, בטח גם אתם דפדפתם לסטורי הבא, ושם גיליתם כישרון שלא ציפיתם לו. מסתבר שיש לשני קול מרגש למדיי, ובמיוחד כשהיא שרה את שיר הכניסה לחופה יחד עם אמא שלה, וב"חי בלילה" כבר סיפקו לנו תרגום: "כשאני רואה אותך, הלב שלי נרגע, ירד הגשם ולא אכפת לי שהשיער שלי נרטב". דני, אתה שומע אותה?

שני יוסיפון (צילום: לירון סער)
שומעים את השיר ברקע? | צילום: לירון סער