זה כבר תקופה שאנחנו לא שומעים ולא רואים את איתי תורג'מן. מי שהיה בעברו אחד הכוכבים הגי גדולים בביצה, עבר לגור לפני כשלוש שנים בעיר הולדתו גן יבנה, שם הוא קרוב להוריו ובמקביל מתחזק ומתקרב לדת.

הבוקר הכוכב הנצחי הגיע לראיון אצל נסלי ברדה ופרלמט "חדשות הבוקר" (קשת 12) ודיבר על תהליך הסרת הקעקועים שהוא עובר: "זה כמו אופנה שחולפת, התפתחנו והתבגרנו ואנחנו פחות מחוברים אליה היום. הטכנולוגיה מאפשרת את ההסרה היום, אז אני חוגג. זה כואב ויש המון טיפולים".

יהיו חדשים?

"אני חושב שתהליך ההסרה הוא מספיק מסובך, אז לא אחזור עליו שוב".

View this post on Instagram

A post shared by Itay Turgeman (@itayturgeman) on

זה קשור בכלל לתהליך פנימי שאתה עושה? התרחקות מתל אביב וחזרה לגן יבנה?

"עזבתי את הבית בגיל 17. גדלתי בתוך הסדרות, הסרטים והתיאטרון ואמא שלי אמרה: 'תן לי אותך קצת, התפספסנו'. אני גר קרוב להורים וזה תענוג שחזרתי, יש משהו בסולידיות של המקום הזה שהיא מדויקת לי כרגע".

מיצית את חיי המרכז?

"הם מיצו אותי. אני עובר תהליך פנימי של בדיקה מחדש, של חיפוש השורש. אני רוצה סביבה אחרת, משהו יותר שקט... לכוון את עצמי לבניה מדויקת יותר. מרכז החיים שלי בתל אביב והנסיעה היא רק חצי שעה, זמן מדויק למחשבה".

אז מה היית מייעץ לילד בן 17 וחצי שנכנס לתעשייה?

"הקמתי סטודיו למשחק לפני שנתיים בגן יבנה, החזון שלו זה ליצור את הגשר לנערים מן היישוב. אני נהנה מזה הכי בעולם, יש לי שם חבר'ה מוכשרים מאוד. את כל כולי אני נותן שם, זה מרגש ומספק וממלא".

במסגרת החזרה הביתה וההתכנסות פנימה אתה מחפש גם אהבה?

"בוודאי, אני רווק בן 36. אוי ואבוי לי אם לא אחפש אהבה. אני מחפש אהבה זוגית, זאת מהות התיקון שלי וזה תיקון שמעניין אותי לעשות. כל התפתחות רוחנית שהיא לא מול בן זוג, לא שווה הרבה. כל ההתפתחות שלי היא כזאת שהופכת אותי לראוי, כשאני אדע מה אני אחפש, אז יהיה יותר קל למצוא. בורא עולם הוא על זה".

View this post on Instagram

A post shared by Itay Turgeman (@itayturgeman) on