בחמישי האחרון התחיל סוף שבוע לא פשוט עבור משפחת תבורי: בראיון שערכה בת אל, אחות של בן אל תבורי ובתם של שימי ואביבה תבורי, עבור מגזין mako, נאמרו כמה משפטים שלא מצאו חן בעיניי המשפחה ורגע אחרי פרסומו - הדרמה המשפחתית עלתה לפני השטח.

בת אל אמרה בראיון: "אני הכי נורמלית במשפחה. חד-משמעית, תראי את כולם אצלנו - אין ספק שיצאתי הכי נורמלית". אביבה כתבה על בתה בסטורי: "הכי נורמלית, לאב יו". בן אל כתב שעות אחריה: "לפעמים אני פשוט לא מבין למה לא נולדתי למשפחה נורמלית. בא לי להתחלף עם כל כך הרבה אנשים. אני באמת מאחל לעצמי שיום אחד יהיה לי אומץ לדבר".

 

שימי, לעומתם, שמר את הקלפים לעצמו אך מקורבים לו סיפרו למערכת mako סלבס שבתחילה הוא לקח את דבריה של בת אל "מאוד קשה" אבל אחר כך הצליח להירגע. לנו הוא מסר בתגובה: "בת אל ילדה טובה ולא מנוסה בכתבות. הכתבים כותבים מה שנוח להם. יהודית ואני בקשר טוב עם בת אל, היא מגיעה, יושבת עם אשתי, מתייעצת איתה ובוודאי זה נראה לכם טוב מדי אבל זאת האמת. אני יושב עם בת אל ויהודית ממש מנומסת ושמחה עם הקשר. הניחו לבת אל, תגובות מכוערות כאלו. מדינה של קנאה וצהוב".

אירוע גאלה סיירת שיפוצים. יולי 2021 (צילום: אור גפן)
צילום: אור גפן

בסביבת משפחת תבורי מסבירים לנו כי בן אל לא דיבר עם בת אל במהלך סוף השבוע ושהפנייה היחידה שעשה הייתה זו שעשה בחשבון האינסטגרם שלו. למעשה, בן אל בא בטענות אך ורק לאמא שלו, אביבה. "בן אל כעס על אביבה, הוא האשים אותה בראיון הזה ובדברים שבת אל אמרה ולא הבין איך נתנה לדבר כזה לקרות", אומר מקורב.

אחר מוסיף ומספר לנו: "אביבה לא כעסה על בת אל והבינה אותה אך לא נקטה צד בשום שלב, בין אף אחד מהילדים שלה, וכנראה שזה עוד יותר הכעיס את בן אל והדבר הוביל לריב ביניהם. בסוף, אם תשימו לב, הוא הסיר ממנה עוקב באינסטגרם ואביבה בתגובה הסירה ממנו עוקב בחזרה. ואת המשמעות של זה כבר כולם יודעים".

בן אל תבורי (צילום: פול סגל, מאקו)
צילום: פול סגל, מאקו
אביבה תבורי, מרץ 2021 (צילום: ערן לוי, יחסי ציבור)
צילום: ערן לוי, יחסי ציבור