בשנה החולפת הפכה שיראל טולדנו (18) מנערה אנונימית מתל אביב לאישיות מוכרת בעקבות הזוגיות שהיא מנהלת עם עומר אדם (26). שיראל היא בתו של איציק טולדנו, יזם נדל"ן ובעלים של חברת נדל"ן אמריקנית שהונו מוערך בכלמעלה מ-200 מיליון דולר. בני משפחת טולדנו מתגוררים במגדלי צמרת היוקרתיים שבצפון תל אביב והלילה (ב') הם הצליחו לגרום לכעס רב בשכונה המפוארת.

אחרי שעשו חגיגות מימונה שלטענת השכנים היו מוגזמות ורועשות במיוחד, בני משפחתה של שיראל חגגו בר מצווה לאחיה הקטן. האירוע התקיים בביתם, לשם הגיעו עשרות בני משפחה וחברים, ביניהם הזמר ליאור נרקיס, עדן בן זקן, שלישיית מה קשור וכמובן גם עומר אדם בעצמו.

עומר אדם, שיראל טולדנו (צילום: צ'ינו פפראצי)
אירוע שהכעיס את תושבי השכונה. שיראל טולדנו ועומר אדם | צילום: צ'ינו פפראצי

בניגוד לחגיגות בני המשפחה במימונה, הפעם, כך מתברר, לא הייתה רק מוזיקה רועשת, אלא גם זיקוקים שיצאו מהבניין ועוררו את כעסם של השכונה כולה. "כל פעם שעומר אדם ירצה לשמח את המשפחה של חברה שלו כל האיזור צריך לסבול?", כתבו תושבי השכונה באחת הקבוצות הפרטיות. "צריך להתלונן, שומעים את הרעש מהמגדלים עד ללסין", כתב תושב אחר. "זה מה שהיה במימונה, רק בשידור חוזר. הם הרימו עכשיו את השכונה עם זיקוקים ומוזיקה בפול ווליום". לפי דיווחים, משטרה הגיעה למקום בשל תלונות השכנים.

בסביבתו של אדם התייחסו לאירוע ואמרו כי עומר אורח בבר המצווה כשאר כל האורחים והטענות על הרעש או על הזיקוקים כלל לא אמורות להיות מופנות אליו. עוד הדגישו בסביבתו כי מדובר באירוע פרטי של בני משפחת טולדנו.

_OBJ