חודש אחרי המעבר לדירה מפוארת במגדלי יוקרה וחודשיים אחרי שעשו קעקוע משותף, אלה לי להב ומאיה ג'ריס, אחד מהזוגות הכי מסוקרים בתעשייה אם לא הזוג הכי מסוקר, החליטו להפריד כוחות ברעש גדול. ג'ריס, כך מקורבים חשפו אצלנו לראשונה, טענה שאלה לי בגדה בה עם גבר מפורסם ואילו מטעמה של להב בחרו לא להגיב.

למרות שג'ריס כבר עזבה את הדירה המשותפת ולעזרתה הגיעה האקסית ג'קלין, מה שהפך את הפרידה לרשמית בריבוע - הסטורי של מאיה ממשיך להתעדכן עם מסרים ישירים-עקיפים שנוגעים בפרידה ופרודה הטרייה שלה. לעומתה, אלה לי מתחרקת מהנושא ומשדרת עסקים כרגיל.

הלילה העלתה מאיה סטורי בו ציטטה את שירה של ג'סי ג'יי. בתרגום חופשי זה המסר: "זה שאני בוכה לא אומר שאני הפסדתי. כולם ימשיכו לצלק - רק תהיי נאמנה למי שאת". אם גם אתם לא כל כך הבנתם את הערפול, מסביבה מסבירים: "מאיה מאוד פגועה, היא מחפשת תשומת לב ושירחמו עליה בגלל זה היא מעלה את זה".

מאיה ג'ריס (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
צילום: אור גפן, יחסי ציבור

מקורב אחר מוסיף: "מאיה שבורה וזה מסביר את המסרים שהיא מעלה בסטורי שלה. גם זה שסיפרה שאושפזה מרגיש לחברים שלה כמו קריאה לתשומת לב מאלה לי". ויש עוד מקורבת שאומרת: "אלה לי לעומת מאיה ממשיכה כרגיל בחייה, לא מגיבה, לא מתייחסת, לא רומזת, פשוט שומרת על פרופיל נמוך".

לעומת החיים ברשתות החברתיות, גם במציאות המאבקים לא נגמרים. הסובבים לשתיים מספרים ל-mako סלבס שכרגע יש מחלוקת לגבי הכלב המשותף שאימצו ימים אחדים לפני הפרידה. "שתיהן רוצות את הכלב וכרגע הוא נמצא אצל אלה לי, לא נראה שמאיה מתכוונת לוותר בקלות וגם אלה לי רוצה אותו - אז זה רק מעיב עוד יותר על הפרידה שלהן, שגם ככה נעשית בצורה מלוכלכת".