כשגל גברעם (בת 19 בלבד) קיבלה את ההצעה הנחשקת להיכנס לבית "האח הגדול", היא לא נתנה לעובדה שהיא חיילת בצה"ל להפריע לה והחליטה לחתום דח"ש (דחיית שירות) ולהיכנס לבית הכי מצולם במדינה. למרות שהיא יצאה מהבית מוקדם מהצפוי, גברעם הייתה אחת מהדיירות האהובות והצליחה אפילו להתאהב לעיני קהל הצופים.

בבית "האח הגדול" גברעם, המיוצגת בסוכנות אלינור שחר, הכירה את תום חיימוב, בו תמכה עד הרגע האחרון. אתמול הוא יצא מהבית במקום השלישי והמכובד וכבר הבוקר (ג') היא מצאה את עצמה שוב עולה על מדים וחוזרת לשרת את המדינה בבסיס במרכז הארץ.

גל גברעם חוזרת לצה"ל, מרץ 2021 (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי

"אני לא מאוכזבת שתום לא ניצח, אני מאוד שמחה גם שזהבה זכתה", סיפרה גברעם לצלם שלנו שהמתין לה בבסיס, "אני ותום זכינו אחד בשניה. הוא היה קצת בשוק שהוא יצא, אבל ידעתי שהוא יהיה בהלם. דאגתי שהמשפחה והחברים יהיו כשאנחנו חוזרים הביתה, ההורים שלנו כבר הכירו והוא גם פגש את אמא שלי".

"הוא ממש שמח לראות את כולם. כל הבוקר היינו ביחד, קמתי מוקדם כי הייתי חייבת לחזור לצבא ואני מאוד מתרגשת גם מזה. זה טיימינג מטורף. ידעתי שזה יקרה, דחיית השירות שלי הייתה עד לתאריך הזה. אני מתרגשת לחזור למערכת הצבאית. לא רציתי אפילו לדחות את זה, רציתי להקדים את החזרה שלי לבסיס. אני לא צריכה יותר מזה, חוזרת להיות החיילת שהייתי עוד קודם".

גל גברעם חוזרת לצה"ל, מרץ 2021 (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי
גל גברעם חוזרת לצה"ל, מרץ 2021 (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי