ביום שישי האחרון הגיעה שרת התחבורה מירי רגב לאולפן של אופירה וברקוביץ', אך השיח בינה לבין אייל ברקוביץ' הפך תוך דקות ספורות לעימות קולני בין השניים, לאחר שרגב דרשה מברקוביץ' להתנצל על כך שבראיון עם ח"כ מיקי זוהר הוא כינה את אנשי הליכוד "ארגון פשע", ואף איימה עליו כי אם לא יעשה כך, היא תפעל שהוא לא יהיה מאמן נבחרת ישראל.

"כל עוד אתה לא תתנצל בפני הליכודניקים, לעולם לא תהיה מאמן נבחרת ישראל", אמרה בזעם רגב לברקוביץ', "אני אומרת לך שבכל מקום שאני אהיה, עד שאתה לא תתנצל בפני מיליון וחצי ליכודניקים שקראת להם 'חברים לארגוני פשע', כמו שדודו טופז קרא לנו 'צ'חצ'חים', וכמו שאחרים קראו לנו מנשקי קמעות".

"התכוונתי רק אלייך ואל כל הלהקה שלך, להקת מלוקקים. לא המצביעים הם ארגון פשע, אתם ארגון פשע", הבהיר ברקוביץ'. ""כל היום אתה ממליך מלכים, מתהפך כמו סטייק", הטיחה בו רגב בחזרה. "פעם זה כחלון, פעם זה גנץ. הפכת את גנץ למשיח, איפה הוא המשיח שלך? איפה אתה יא חתיכת סטייק?".

מי שהייתה הדוברת של מירי רגב בעבר, מעיין אדם, דיברה ב"חדשות הבוקר" על העימות והאיום של השרה והביעה את דעתה על הראיון המדובר. "זה היה ראיון לא טוב", קבעה אדם בשידור. "אני מכירה את מירי ואני מאמינה, ממש מזהה אצלה, שהיא באמת נפגעה ממנו. היא נפגעה גם בשם מי שהיא מייצגת וכמה שאומרים בתקשורת וסלבס כאלה ואחרים, וכולם מאוד מתביישים ומתכנסים, יש אנשים שהיא דיברה מגרונם".

"דיברו איתי אנשי ימין, אפילו ליכודניקים שלא הזדהו עם הדברים", הוסיפה אדם. "כולנו קצת, אני אעיד על עצמי, מאבדים את זה בתקופה האחרונה, זה היה ראיון לא טוב שלה, היא הרבה מעל זה - והצטערתי. אם אחרים כעסו, אז מהאהבה שלי אליה פשוט הצטערתי שיצא לה כל כך לא טוב".

מעיין אדם על תקרית הנוסעת ונהג המונית (צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12)
"הצטערתי שיצא לה לא טוב". אדם | צילום: מתוך "חדשות הבוקר" , קשת 12