אחד המתמודדים הבולטים בעונה של נינג'ה ישראל, גור ארד, עלה על המסלול במוקדמות לפני יומיים (שני) במטרה להגיע לגמר. הוא עבר את כל המכשולים, וכשעשה את הניסיון הראשון שלו לעבור את המגה קיר, הוא הרגיש כאב שמנע ממנו לסיים את המסלול - והטיל בספק את השתתפותו בחצי הגמר. בפוסט חשוף הוא משתף מה עבר עליו באותם רגעים קשים:

"התכוננתי למגה קיר, רציתי להתמודד על סולם הסלמון הענקי, ההאשיגו. התחלתי את הריצה, הרגשתי שהיא טובה, קפצתי ופספסתי בסנטימטרים בודדים. כשנחתי הרגשתי שקרה משהו באזור המפשעה, אבל עוד לא עיכלתי והבנתי את חומרת הפציעה. התחלתי לרוץ את הקיר הרגיל כדי להגיע לבאזר, אך התקפלתי רגע לפני תחילת העלייה שלו. הרגשתי כאב חד ושהרגל שלי משותקת. ניסיתי שוב והתקפלתי, הייתי חסר אונים, הרגל שלי לא תפקדה. לא ויתרתי וניסיתי שוב ושוב, לא הייתי מוכן לקבל את זה שלא אלחץ על הבאזר"

View this post on Instagram

A post shared by Gur Arad גור ארד (@gurarad)

"המשפחה, החברים, ופרמדיקים עלו על המסלול כדי לבדוק מה איתי", המשיך ארד, "אסי ורותם אמרו שכדאי לי לוותר כדי לא לגרום יותר נזק לקראת חצי הגמר. היה לי קשה מאוד לצאת בהרגשה שאני מפספס את הלחיצה על הבאזר, אבל לאחר מספר רב של ניסיונות עם כאבי תופת ורגל משותקת, כנראה זה היה הצעד הנכון לעשות".

"בנסיעה הביתה, אחרי לילה שלם במיון, אני מקבל הודעה מירדן ג'רבי. ירדן דאגה לי, תמכה בי ויעצה לי לכל אורך הלילה בזמן שהיא עסוקה בפרשנות של שאר המקצים, והמשיכה לדאוג גם בימים שלאחר מכן. אין לי מילים לתאר את הבן אדם המדהים שהיא. אמרתי לה שההורים שלי ואני התאהבנו בה דרך הטלוויזיה, ועכשיו כשמכירים אותה אישית, היא ממשיכה להדהים אותנו יותר ויותר"

גור ארד חוזר למסלול הנינג'ה (צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת12)
הדרמה הגדולה במכשול המגה קיר | צילום: מתוך "נינג'ה ישראל", קשת12

"אני יוצא עכשיו לתחרות נוספת מלבד לנינג'ה ישראל. תחרות שלי מול הגוף שלי - האם אצליח להשתקם ולהיות כשיר למקצה חצי הגמר בזמן קצר כל כך שנשאר לי. תודה על כל התמיכה והאהבה שלכם - אתם הכוח שלי".