מדינה שלמה התרגשה יחד עם אביבית בר זוהר (39) כשזו הכריזה אצל אופירה וברקוביץ' בסוף השבוע האחרון שהכירה את אהוב ליבה עמו תקים משפחה בקרוב, אך הבוקר (ב') אשתו בנפרד של אותו הבחור, מספרת לנו: "אביבית גנבה את החיים שלי והמשפחה שלי".

אותה אישה, שבחרה שלא להיחשף, מספרת שבעלה "קם בוקר אחד באוקטובר האחרון ועזב אותה", להם שני ילדים, בן חמש ובת שנתיים. הם התחילו הליך גירושים אך עדיין לא התגרשו רשמית. לטענתה הסיבה שהוא קם ועזב היא הרומן שיש לו עם בר זוהר. בשישי האחרון היא ראתה את התכנית והבינה שמדובר בבן הזוג שלה לשעבר.

לטענת האישה: "אביבית ובעלי גרים ביחד בדירה בתל אביב אני שומעת מהילדים שלי שאביבית איתם. מטפלת ומתנהגת כאילו זה הבית שלה. בסרטונים שהם שולחים לי אני רואה את אביבית ברקע. כל זה קורה בזמן שאנחנו עדיין נשואים כשאני עוד מעכלת את העובדה שבוקר אחד הוא קם והודיע לי שאני לא אשתו יותר".

"אני באתי אחריו לארץ לפני עשר שנים", מוסיפה האישה. "עזבתי את כל מה שהיה לי בפריז, משפחה, חברים, עבודה בתור מפיקת חתונות. עכשיו עם שני ילדים קטנים יום אחד הוא הודיע לי שהוא עוזב ואחר כך הבנתי שזה בשביל אביבית. נשארתי בלי כלום. אין לי כסף, אין לי עבודה ואין לי פה כלום. עושה את כל מה שאפשר מבחינה משפטית כדי שאוכל לחזור לצרפת עם הילדים שלי".

בן הזוג של אביבית בר זוהר (צילום: פרטי)
צילום: פרטי
בן הזוג של אביבית בר זוהר (צילום: פרטי)
צילום: פרטי

מדובר בקווין, איש עסקים צרפתי אמיד מאוד שלא דובר עברית - רק אנגלית וצרפתית. בימים אלו, כפי שהאישה סיפרה לנו היום, הוא מגיע איתה לכל ההשקות והאירועים אליהם היא מגיעה. בסביבתה של בר זוהר טוענים שהאישה "שקרנית" ושהדברים שהיא מספרת ממש לא נכונים.

אביבית בר זוהר בחרה שלא להגיב לדברים.